watchOS 7 می شود خواب ردیابی اتوماتیک شستن دست ها تشخیص

در آن آنلاین-تنها رویداد WWDC امروز اپل در زمان میپیچد خود پوشیدنی جدید OS watchOS 7.

آن را به ارمغان می آورد ردیابی خواب به اپل ساعت های هوشمند با نمودار هفتگی در مورد خواب روند و تمام.

باد کردن حالت اجازه می دهد تا شما را به سفارشی قبل از خواب معمول خود را در سراسر سازمان دیده بان اپل و آی فون با صحنه های خاص در صفحه اصلی نرم افزار پخش صداهای آرامش بخش و یا با استفاده از مورد علاقه خود را مدیتیشن برنامه.

watchOS 7 gets sleep tracking, automatic handwashing detection

در حالت خواب اپل سازمان دیده بان به صورت خودکار فعال مزاحم نشوید و تیره روی صفحه نمایش یک شبه. برای کمک به شما از خواب بیدار یه سکوت لمسی و یا زنگ ملایم برای تلفن های موبایل را انتخاب کنید و از خواب بیدار کردن صفحه نمایش نشان می دهد زمان سطح باتری. صحبت که بر اساس الگوهای خواب شما را اگر دیده بان فکر می کند باتری آن خیلی کم است و جلوتر از خواب آن اشاره خواهد شد شما به شارژ آن قبل از اینکه شما به خواب رفتن.

چون شستن دست است تا سال 2020 این شرکت اتوماتیک شستن دست ها با تشخیص watchOS 7. یک بار آن را تشخیص شما در حال انجام آن آغاز خواهد شد 20-تایمر دوم و اگر شما به پایان زود هنگام از شما درخواست می شود به نگه داشتن رفتن. دیده بان اپل همچنین می توانید یادآوری به شما برای شستن دست های خود را هنگامی که شما در خانه می رسند. چه چیزی بیشتر, سلامت برنامه شروع خواهد شد ردیابی خود را از دست شستن بیش از حد – هر دو فرکانس و مدت.

در تناسب اندام طرف شما دریافت می کنید چهار تمرین جدید انواع: core آموزش رقص کاربردی آموزش قدرت و استراحت. فعالیت برنامه برای آی فون در حال حاضر به نام تناسب اندام و آن را دوباره طراحی با یک دیدگاه ساده از داده ها از جمله فعالیت های روزانه خود را workouts, جوایز و فعالیت روند در یک تب در حالی که فعالیت های و مسابقات زنده در برگه دیگری.

watchOS 7 gets sleep tracking, automatic handwashing detection

watchOS 7 به شما اجازه می دهد به اشتراک گذاری چهره دیده بان به عنوان این نیز ارائه می دهد ترکیب منحصر به فرد از “بی نهایت قابل تنظیم و شخصی چهره”. توسعه دهندگان می توانند با ارائه بیش از یک عارضه در هر برنامه در یک واحد پخش.

بر اساس سازمان بهداشت جهانی توصیه های ساعت اپل در حال اجرا watchOS 7 شما را مطلع هنگامی که شما به 100 ٪ امن هفتگی گوش دادن به رسانه ها مقدار در هدفون خود را در سراسر آی فون خود را و آی پاد لمسی یا اپل دیده بان در نقطه ای که بیش از این مبلغ خواهد شروع به تاثیر شنوایی خود را در طول زمان. این که دستورالعمل های دولت است که شما می تواند در معرض 80 دسی بل برای حدود 40 ساعت در هفته بدون چنین تاثیری منفی. سلامت برنامه را نشان می دهد چه مدت شما شده است در معرض بالا دسیبل سطح در هر هفته.

watchOS 7 gets sleep tracking, automatic handwashing detection

علاوه بر این, دوچرخه سواری جهت در دسترس هستند بر روی مچ دست خود را, سیری در ترجمه می توانید زبان را برای شما در خود را اپل دیده بان و وجود دارد یک دسته از تحرک معیارهای موجود در برنامه درمانی که در میان پایین محدوده قلب و تناسب اندام, پیاده روی با سرعت پله-فرود با سرعت و بسیاری از دیگران است.

watchOS 7 gets sleep tracking, automatic handwashing detection

اولین توسعه دهنده بتا از watchOS 7 خواهد بود و از بعد از امروز. برای اولین بار وجود خواهد داشت یک بتا عمومی است که خواهد شد در ماه آینده. watchOS 7 خواهد شد کار بر روی ساعت اپل از سری 3 به بعد.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im