موتور G9 بازی می کند Geekbench دارای قدرت CPU و RAM بیشتری نسبت به G8 بازی

اولین موتور G7 گوشی در اوایل سال 2019 شد و به دنبال آن اولین G8 مدل های بعد از آن سال. پس از آن زمان برای نسل

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 تیر 1399

اولین موتور G7 گوشی در اوایل سال 2019 شد و به دنبال آن اولین G8 مدل های بعد از آن سال. پس از آن زمان برای نسل بعدی که ممکن است موتور G9 بازی.

توسعه آن قطعا به نظر می رسد به خوبی به عنوان آن در حال حاضر از طریق رفت Geekbench 5. وجود دارد برخی از اخبار خوب – این گوشی اجرا می شود آندروید 10 بر خلاف موتور G8 قدرت Lite برای مثال که embarrassingly آمد این مه با 9.0 پای (بیشتر از G8 سری است که در اندیشه 10 هر چند).

چیپ ست ناشناخته است معیار گزارش آن را تنها به عنوان "guamp". نتایج بسیار شبیه به موتور G8 و G8 قدرت (non-Lite) به دست آورد هر دو مجهز به Snapdragon 665. این یک تراشه اما هنوز هم سریع تر از بال P70M که موتور G8 بازی با استفاده از.

Moto G9 Play's score card from Geekbench 5
موتور G9 بازی کارت امتیاز از 5 Geekbench

گروه G8 بازی نیز تنها دارای 2 گیگابایت RAM در حالی که مدل های جدید بسته های 4 GB. این می تواند پیکربندی بالا بنابراین هنوز هم ممکن است نسخه های با RAM کمتر و قیمت پایین تر. هنوز هم آن را بهبود.

آیا موتور G9 بازی با استفاده از Snapdragon 665 (یا جدیدتر تراشه می گویند 662 هر چه "guamp" ثابت می شود) مقرون به صرفه ورود به G-series است که در صورت عملکرد ارتقاء این سال است.

این بازی ممکن است برای اولین بار به بیرون می آیند – چند روز پیش موتور G9 Plus (با 4 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت حافظه) ذکر شده بود در یک خرده فروش آنلاین در €277.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب