سازمان دیده بان Realme X50 بازیکن حرفه ای و Realme تلویزیون راه اندازی رویداد زنده

امروز یک روز بزرگ برای Realme به عنوان شرکت تنظیم شده است به پرده هشت محصولات جدید از جمله پرنیان-محور Realme

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 خرداد 1399

امروز یک روز بزرگ برای Realme به عنوان شرکت تنظیم شده است به پرده هشت محصولات جدید از جمله پرنیان-محور Realme X50 Player نرم افزار. این رویداد خواهد شد در جریان آنلاین شروع در ساعت 14:00 زمان (GMT +8). شما می توانید آن را دنبال کنید با ما با عنوان بیش از اینجا.

Watch the Realme X50 Pro Player and Realme TV event live

قبلی نشت را نشان داد که Realme X50 بازیکن حرفه ای است که در واقع X50 Pro 5G با کاهش داد و دوربین های دیجیتال و برخی از عملکرد بوستر. آن را حفظ 8MP ultrawide و 2MP عمق ماژول از X50 Pro 5G اما جایگزین 64MP واحد اصلی با یک 48MP ماژول و شما می توانید یک 2MP ماکرو دوربین به جای 12MP تله واحد.

در مقابل شما یک 16MP گسترده و 2MP عمق واحد به جای 32MP گسترده و 8MP ultrawide ماژول.

در کنار X50 Pro بازیکن Realme نیز اعلام جوانه س TWS گوشی در چین اما این شرکت نشان داد نیست چه محصولات دیگر آن را راه اندازی خواهد کرد در آن کشور.

که گفت: Realme است که با داشتن یک رویداد جداگانه در هند امروز خواهد شد که جریان آنلاین در شرکت کانال یوتیوب شروع در ساعت 12:30 به وقت محلی (GMT +5:30). شما می توانید آن را دنبال کنید با ما تنظیم به جریان زیر.

در آن هندی رویداد Realme پرده آن برای اولین بار تلویزیون های هوشمند و ساعت هوشمند دوبله Realme تلویزیون و Realme سازمان دیده بان به ترتیب همراه با جوانه هوا Neo TWS گوشی و 10000 میلی آمپر Realme بانک قدرت 2.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن