سازمان دیده بان ما vivo X50 Pro نقد و بررسی فیلم

Vivo X50 Pro اولین گوشی های هوشمند با یک حلقه تثبیت دوربین اگر چه آن را بالاترین پایان گوشی های هوشمند از ترکی

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 مرداد 1399

Vivo X50 Pro اولین گوشی های هوشمند با یک حلقه تثبیت دوربین اگر چه آن را بالاترین پایان گوشی های هوشمند از ترکیب چه چیز دیگری آن را باید ارائه دهد ؟

این گوشی دارای یک حق بیمه طراحی روشن و تیز 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش AMOLED و FunTouch OS دیده است پیشرفت های قابل توجهی است که آن را کمتر مانند iOS کلون و تر مانند Android.

چهار دوربین به طور کامل مجهز با 48MP اصلی سنسور دو تله دوربین (که یکی از آنها یک periscope دوربین) و یک 8MP فوق العاده گسترده ای دوربین. دوربین اصلی این است که تثبیت شده توسط vivo میکرو-gimbal سیستم و این شرکت ادعا می کند این می تواند تا سه برابر بیشتر جنبش غرامت از سنتی OIS راه اندازی.

Watch our vivo X50 Pro video review

ما در بر داشت تثبیت کننده به خوبی کار می کنند هنگامی که تیراندازی ویدیو, اما که در آن gimbal تابیده شد در نور کم عکاسی. این X50 Pro در زمان برخی از بهترین نور کم و شب حالت عکس دیده ایم.

Watch our vivo X50 Pro video review

Vivo X50 Pro یکی از اولین گوشی های هوشمند از این شرکت برای راه اندازی در خارج از چین است. سازمان دیده بان ویدیو برای تصمیم می گیرید اگر شما باید در نظر بگیرید X50 Pro برای آینده خود گوشی خرید. همچنین, مطمئن شوید که شما چک کردن کامل بررسی نوشته شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im