شستن خرید و چهار دیگر مجنون عادات است که در حال حاضر به نظر می رسد طبیعی

همیشه فکر می کنم شما می خواهم تا پایان مالش هر مورد از خرید شما خرید با اسپری ضد باکتری? نه ؟ دیگر چه عادات عج

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

همیشه فکر می کنم شما می خواهم تا پایان مالش هر مورد از خرید شما خرید با اسپری ضد باکتری? نه ؟ دیگر چه عادات عجیب و غریب در حال حاضر عادی است ؟

شستن خرید

شستشو جعبه انگشتان دست ماهی استفاده می شود این نوع رفتار که کانال 5 می برد و ترسناک فیلم های مستند در مورد. اما در حال حاضر ما همه وسواسی-اجباری تمیز انجمن که فکر می کنم هیچ چیز از شستشو یک بسته نان فانتزی در زیر شیر آب.

پوشیدن تجهیزات حفاظتی به Sainsbury

به یاد داشته باشید که بیشتر شما نیاز به موسیقی پاپ به مغازه ها بود قنتد, ژاکت? در حال حاضر یک ماسک صورت و دستکش ضروریات است که باید طبقه بندی شده به عنوان ضروری به دلیل ظاهر برای یک کیسه چیپس می تواند باعث بی حد و حصر میر.

کف زدن در آستان شما

در قبل از زمان ایستاده بر آستان خود را کف قهرمانی از Morrisons تحویل راننده می تواند بر نگاه با یا تمسخر و یا نگرانی. در حال حاضر بدبختی که نمی هستند که مورد قضاوت قرار.

نگرانی پلیس شما را متوقف خواهد کرد برای راه رفتن

راه رفتن در امتداد تمرین و تکرار داستان در مورد چگونه آن را تنها در زمان شما بوده است که بعد افسر در مورد شما متوقف پارانوئید در مورد گرفتار شدن توسط پلیس... همه مسخره فانتزی از یک دولت فاشیست صرف ماه پیش. مگر اینکه شما یک اقلیت های قومی که در این صورت همان قدیمی همان قدیمی.

وسواس شده با آرد

دو ماه پیش تنها کیسه آرد در کمد یک سال بود و پر از کنه و هیچ کس مراقبت. در حال حاضر شما با عجله به راهرو پخت در Tesc نادیده گرفتن یکی از راه قوانین به ارزش کیلو فوق العاده زیبا '00' درجه. 'این است که واقعی, خالص,' شما می گویند که شما خروپف خرج کردن از پایان چاقو خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن