وودافون هند مشتریان هم اکنون می توانید با استفاده از شماره تلفن همراه خود را با خود اپل دیده بان

از امروز شروع Vodafone ایده مشتریان می توانند با استفاده از شماره تلفن همراه خود را با اپل واچ با اتصال سلولی.

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 خرداد 1399

از امروز شروع Vodafone ایده مشتریان می توانند با استفاده از شماره تلفن همراه خود را با اپل واچ با اتصال سلولی. با این فعال شما خواهد بود قادر به ترک آی فون خود را در خانه و هنوز هم ایجاد و دریافت تماس به لطف eSIM در داخل سازمان دیده بان.

در حال حاضر این سرویس تنها در دسترس در بمبئی و دهلی گجرات با این حال آن را گسترش به شهرستانها بیشتر در هفته های آینده. توجه داشته باشید که مشتریان در هر دائمی طرح می تواند ملحق اما اعتباری کاربران دعوت نشده است.

Vodafone Idea customers can now use their mobile number with their Apple Watch

شما نیاز به یک اپل واچ با تلفن همراه قابلیت اتصال به عنوان به خوبی به عنوان یک آیفون 6s یا جدیدتر (و اگر شما انجام داده است تا در حال حاضر به روز رسانی به جدیدترین نسخه نرم افزار). شما می توانید به دنبال دستورالعمل در این صفحه برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه فعال کردن سرویس.

"مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت داشتن متصل محصولات در زندگی خود را. با راه اندازی تلفن همراه پشتیبانی برای اپل دیده بان ما را قادر می سازد مشتریان به اتصال خود را دیده بان اپل به آی فون خود را با استفاده از همان / موجود شماره تلفن همراه و لذت بردن از آزادی خود را با استفاده از اپل سازمان دیده بان به طور مستقل به ماندن متصل" گفت: Avneesh Khosla, مدیر بازاریابی, Vodafone ایده Ltd.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن