vivo X50 و X50 Pro ظاهر می شود در ارائه و تبلیغی تصویری

ما دیده ایم یک تعداد گسترده ای از نشت و جزئیات در مورد آینده vivo X50 سری در هفته گذشته. شده است ساخت امواج با

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 خرداد 1399

ما دیده ایم یک تعداد گسترده ای از نشت و جزئیات در مورد آینده vivo X50 سری در هفته گذشته. شده است ساخت امواج با آن دوربین دلاوری عنوان توسط سامسونگ ISOCELL GN1 سنسور و چشمگیر آن gimbal-مانند سیستم تثبیت کننده تصویر. ما در حال حاضر شنیده می شود که وجود خواهد داشت یک به طور منظم X50 کنار X50 نرم افزار مدل و شرکت vivo منتشر شده رسمی ارائه تا از این ادعا است.

vivo X50 and X50 Pro appear in new renders and promo video

ما می توانید ببینید X50 و آن خواهر و برادر در سه رسمی رنگ با وانیل X50 بودن صورتی یکی. این دوربین های مختلف راه اندازی اما به نظر می رسد برای حفظ سامسونگ GN1 سنسور در بالا خواهد شد اما حذف اختصاص داده شده periscope واحد. در علاوه بر این به رسمی بازی فکری, چینی, فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه دیجیتال چت ایستگاه نشان داد که X50 سری خواهد آمد با 90Hz نمایش و نرم افزار periscope واحد را 48MP سنسور در پشت آن. این X50 خواهد آمد با 2.5 D صفحه نمایش در حالی که یکی در نرم افزار ارائه خواهد شد بیشتر چشمگیر, خمیده اثر است.

در کنار این جزئیات جدید ما همچنین یک ویدئو تبلیغاتی است که نشان می دهد کامل, محدوده فاصله کانونی از X50 نرم افزار که قادر خواهد بود تا به 60X زوم ترکیبی. این X50 سری برنامه ریزی شده است برای اولین بار در تاریخ 1 ژوئن که برگ مقدار زیادی از زمان برای اطلاعات بیشتر به ظهور.

منابع (چینی) 1 • 2 • 3 | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب