ما حامل های بی سیم در حال ارائه گوشی شارژر به بیمارستان برای COVID-19 بيمار

AT&T, T-Mobile و Verizon با همکاری iHeartMedia, ارائه هزاران شارژر تلفن به بیمارستان به طوری که COVID-19 ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

AT&T, T-Mobile و Verizon با همکاری iHeartMedia, ارائه هزاران شارژر تلفن به بیمارستان به طوری که COVID-19 بیماران می توانند شارژ تلفن های خود را. این شرکت اهدا خواهد شد تقریبا 40000 گوشی, شارژر, با توجه به T-Mobile آزادی مطبوعات.

T-موبایل می گوید که در حال حاضر اهدا 20,000 شارژر برای بیمارستان ها در سیاتل شهر نیویورک و لس آنجلس و نیو اورلئان و سن دیگو. Verizon می گوید آن را ارائه هزاران نفر از شارژر به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس و سیاتل و بوستون, New Orleans, دیترویت و فیلادلفیا ، AT&T می گوید: از آن اهدا خواهد شد هزاران نفر از شارژر به "بیمارستان در شهرستانها در سراسر کشور شده است که آمار سخت ترین ویروس."

اهدای تلاش های حامل های بی سیم و iHeartMedia, دنبال کار انجام شده توسط جوامع محلی برای جمع آوری گوشی شارژر برای بیماران مبتلا به COVID-19. بیماران ممکن است تکیه بر گوشی های خود را به ماندن در تماس با عزیزان در بیمارستان باقی می ماند که می تواند نیاز بیماران به دور از خانواده خود را برای یک مدت زمان طولانی. ميانه طول بستری شدن در بیمارستان برای زنده ماندن COVID-19 بيماران 10 تا 13 روز با توجه به مراکز کنترل بیماری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن