ما هزینه های فن آوری کوپن حتی به عنوان به طور کلی خرید کاهش

این COVID-19 همه گیر شده و باعث افزایش فروش برای مصرف کننده تکنولوژی در ایالات متحده حتی به عنوان کاهش هزینه های کلی یک تحلیلگر NPD گزارش شده است. برای هفته پایان مارس 18th, NPD را استفان بیکر اشاره می کند که مصرف کننده تکنولوژی فروش افزایش 23 درصد سال بیش از سال. در مقابل این گروه دنبال کاهش کلی هزینه ها از 23 درصد در صنایع این آهنگ. NPD داده ها همچنین نشان می دهد که مردم در حال خرید بیشتر تکنولوژی به نگه داشتن خود را نه فقط به کار و یا یادگیری از راه دور.

فروش تلویزیون هستند تا توسط عظیم 86 درصد و در فروش بالاترین حجم تا کنون در خارج از تعطیلات با توجه به بیکر. مردم نیز خرید لوازم جانبی مانند soundbars (تا 69 درصد) و جریان بازیکنان (42 درصد). دی وی دی و Blu-ray نیز با 27 درصد نشان می دهد که حتی رسانه های فیزیکی است افزایش می دهد. که تعجب آور نیست با توجه به اینکه هفته گذشته NPD گزارش داد که نزدیک به یک سوم از خانواده های ایالات متحده هستند و بدون دسترسی به پهنای باند است که می تواند در محدود کردن توانایی خود را به جریان ویدئو.

فروش مانیتور افزایش 73 درصد نسبت به سال گذشته رایانه های شخصی شد تا 53 درصد پرینتر بودند تا با 61 درصد و میکروفن شد تا توسط عظیم 147 درصد است. Chromebook فروش نیز بنا به گزارش ها از دیدن سه رقمی و فروش را افزایش می دهد که باعث می شود حس داده چگونه محبوب آنها در کلاس های درس.

زیر بنای همه این تکنولوژی است 70 درصد افزایش در فروش تجهیزات شبکه. اگر چه دقیق نیست در بیکر توییتهایی ما نیز دیده می شود کمبود وب کم منجر به بالا رفتن سرسام آور قیمت ها.

داده ها رنگ یک دیدگاه خوش بینانه از جهان فن آوری توانایی به آب و همه گیر. چیزی که ما پیدا کردن در جزئیات در روزهای آینده به عنوان دره سیلیکون گزارش درآمد برای دوره ژانویه تا مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im