OnePlus downsizes نیروی کار خود را در انگلستان و فرانسه و آلمان تا 80% گزارش می گوید

وان پلاس در حال حاضر در یک پست-راه اندازی فاز به شرکت در روند تحقق پیش از دستور خود در آخرین اواز یا موسیقی دو

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

وان پلاس در حال حاضر در یک پست-راه اندازی فاز به شرکت در روند تحقق پیش از دستور خود در آخرین اواز یا موسیقی دو نفری از گوشی های هوشمند: وان پلاس 8 و 8 Pro. به گزارش Engadget که به نقل از تعدادی از منابع "نزدیک به موضوع" OnePlus دهکدهای کوچک شده آن حقوقی واجد شرایط در انگلستان و فرانسه و آلمان تا آنجا که 90 درصد – پشت سر گذاشتن کارکنان کلیدی (به عنوان کمی به عنوان سه) برای حفظ عملیات در بازار های مربوطه.

یک OnePlus سخنگوی صدور بیانیه ای به خروجی توضیح داد که این اخراج ها با توجه به نرمال "بازسازی" فاز در سراسر اروپا به منظور تمرکز بر روی آن قوی تر در بازار. مشخص نیست که دقیقا چگونه بسیاری از کارکنان گذاشته و نه چگونه بسیاری از کارکنان وان پلاس قصد دارد به استخدام در این زمان.

اروپا یک بازار بسیار مهم برای ما شده است و از آغاز وان پلاس[...] ما در حال انجام برخی استراتژیک بازسازی در اروپا و در واقع حتی استخدام در این منطقه است. – OnePlus سخنگوی

عنوان کالا's منابع دیگر تیم ها در اروپا از جمله دانمارک, فنلاند, هلند و بلژیک بی پیرایه هستند. برخی از کارمندان نیز خواسته به نقل مکان به OnePlus نظری جدید اتحادیه اروپا ستاد از لندن انگلستان به هلسینکی, فنلاند.

تحلیلگر بن چوب از CSS بینش توضیح می دهد که ممکن است استدلال برای بازسازی وان پلاس در اروپا است. چوب ویژگی کاهش فروش در انگلستان و وان پلاس 8 در دسترس تنها با یک حامل: سه UK. هر دو خام و O2 دیگر به فروش می رسد وان پلاس پس از فروش گوشی های وان پلاس 7 Pro 5G و OnePlus 6T بود.

OnePlus 8 Pro وان پلاس 8 Pro

چوب توضیح داد که وان پلاس است که با داشتن مشکل در حفظ روابط بلند مدت با حمل در سراسر اروپا است. "این دیده است OnePlus پریدن از یک حامل دیگر با نسل های مختلف از محصولات. نیز وجود دارد به نظر می رسد رشد معنا که OnePlus کاهش یافته است به دام بیش از حد امیدوار کننده و ارائه که از قضا این است که مخالف کامل از چگونه آن را رفتار در اوایل روز است."

ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که وان پلاس نیز دیده می شود بسیار شدید رقابت در اروپا افزایش از قوی رقبای چینی مانند Realme Xiaomi Redmi, Asus, Lenovo و xiaomi به تازگی. به عنوان OnePlus inched دور از آن پیام اصلی از ارائه شگفت انگیزی بالا پایان سخت افزار در یک جای تعجب ارزان بسته آن شده است با نگهداری مشکل اصلی آن fanbase در حالی که همچنین مدیریت برای اسیر کردن مشتریان جدید است.

آن را خیلی زود به بگویید چگونه موفق OnePlus 8 و 8 نرم افزار خواهد بود به خصوص با اقتصادی اختلال COVID-19 است که دیده می شود در سراسر جهان کاهش فروش گوشی های هوشمند در سراسر سازندگان تلفن. با وان پلاس 8 Pro در حال حاضر در $900-1000 محدوده قیمت آن نیاز به متقاعد کردن مصرف کنندگان به همین دلیل آنها باید در نظر OnePlus بیش از بازیکنان بزرگ مانند Apple, Samsung, Huawei و Xiaomi.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن