ما رئیس جمهور را تهدید می کند محلی شرکت هایی مانند اپل با مالیات اضافی اگر تولید باقی می ماند در خارج از کشور

رئیس جمهور ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی مالیات های جدید در شرکت های آمریکایی است که تولید م

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی مالیات های جدید در شرکت های آمریکایی است که تولید محصولات خود را در خارج از کشور مانند اپل. با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات انگیزه - اگر شرکت نمی خواهید به پرداخت هزینه اضافی آنها را به حرکت و تولید در خانه.

US companies like Apple treathened by US president to be taxed if manufacturing stays overseas

به گفته مقامات ایالات متحده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این است که هنوز یکی دیگر از تلاش برای حرکت تولید محصول دور از چین است. وقتی پرسید که آیا او را به معافیت های مالیاتی برای برخی از شرکت های او نشان داد که این چیزی است که شرکت ها باید برای خود دولت است.

پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به استفاده از تعرفه ها به چینی, واردات, شرکت های ایالات متحده را از دست داد $46 میلیارد, با توجه به وزارت بازرگانی. ایالات متحده-چین در حال حاضر برآورد هزینه حدود $370 میلیارد دلار ارزش واردات چین.

در طول یک انتخابات مجدد تجمع تهمت نیز به نام زنجیره تامین "احمق" به نقل از رادیو فرداو شیوع کروناویروس در معرض ضعف خود را به عنوان مهم محصولات در حال قطع. رئیس جمهور گفت که باید وجود داشته باشد زنجیره تامین و تولید باید به حرکت به ایالات متحده است.

US companies like Apple treathened by US president to be taxed if manufacturing stays overseas

اگر تحمیل این وضعیت افزایش معتبر سوال که آیا این اقدام باعث افزایش قیمت برای اپل است که تولید در حال حاضر توسط Foxconn در دو کارخانه در چین. بسیار بعید است که حتی یک فرار مالیاتی را به طور کامل جبران افزایش قیمت نیروی کار. بنابراین اگر دولت آمریکا این است که برای رفتن به جلو با طرح این سوال بیشتر شبیه چه مقدار از یک پیاده روی ما می توانید انتظار.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن