منتشر نشده Realme تایید به توان واقعی, متاسفانه, می شود لغو

در ماه آوریل یک گوشی با Realme لوگو در Weibo به بیرون درز نشان می دهد با نام تجاری در تلاش است اساسا طراحی جدی

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 خرداد 1399

در ماه آوریل یک گوشی با Realme لوگو در Weibo به بیرون درز نشان می دهد با نام تجاری در تلاش است اساسا طراحی جدید که شبیه به برخی از Oppo رنو گوشی های هوشمند است. آن را تا به حال برخی از بازی های زیبایی شناسی و سه دوربین مخفی در پشت صفحه تخت و تصور ما این است که یا یک نمونه اولیه از بازی آینده تلفن و یا فقط یک مدل کاملا جدید.

این حقیقت آشکار شد توسط فرانسیس وانگ CMO از Realme هند - این یک نظر گرفتن طراحی برای یک گوشی هوشمند جدید اما تا به حال به لغو به دلیل شرکت نمی خواهید را به هر گونه سازش با طراحی داخلی.

وانگ تایید کرد که به منظور نازک و مسطح گوشی های هوشمند با سه دوربین, ظرفیت باتری خواهد شد به طور قابل توجهی خطر بیافتد. او همچنین نشان داد Realme در حال کار بر روی "چیزی بهتر" و آن را حفظ خواهد کرد به شرط بندی بر روی "طراحی شیک" هر آنچه که بدان معنی است.

Realme در حال حاضر راه اندازی یک دستگاه برای تمام پارسه همراه خارج وجود دارد - X50 Player نرم افزار. آن است که یک نسخه به روز شده از X50 Pro پرچمدار فوق العاده با ورق های گرافیت برای بهتر خنک کننده در هنگام بازی های سنگین آغاز می شود. حافظه LPDDR5 RAM و UFS 3.0 سازی - Realme بدیهی است که پاسخ به طرفداران خود که ترجیح می دهند بازی های تلفن همراه و می خواهید باقی می ماند وفادار به نام تجاری.

Realme X50 Pro Player Realme X50 Player نرم افزار

اما با صنعت بازی های تلفن همراه بزرگتر و بهتر با زمان ما امیدواریم که برای دیدن یک اختصاص داده شده Realme رقیب به vivo iQOO, nubia قرمز سحر و جادو و Asus ROG تلفن ترکیب اولیه.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب