گوشی وان پلاس 8 و 8 نرم افزار در صورت اتصال مسائل در ورایزون

جدید OnePlus اواز یا موسیقی دو نفری نمی رسما راه اندازی در ایالات متحده تا فردا اما برخی از در حال حاضر دریافت

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

جدید OnePlus اواز یا موسیقی دو نفری نمی رسما راه اندازی در ایالات متحده تا فردا اما برخی از در حال حاضر دریافت خود را قبل از دستور. اما کسانی که در نظر گرفته شده برای اجرا در گوشی جدید در شبکه ورایزون است در حال مواجهه با مسائل مربوط به سازگاری.

این گوشی نیاز به چیزی به نام "CDMA-کمتر" حالت به کار بر روی حامل اما که نمی تواند فعال شود – شبکه ورایزون است دارای یک لیست سفید از مجاز و دستگاه های وان پلاس است که هنوز به ارسال یک لیست از شماره IMEI برای حامل برای اضافه کردن به لیست سفید گفت.

مردم در وان پلاس مرجع تخصصی گزارش داد که تلفن های خود را بیشتر به کار هر چند آنها شکایت از گاه به گاه کاهش یافته و تماس ها و متون از دست رفته. برای دیگران این گوشی وصل نمیشوند.همه در همه ،

OnePlus carrier support table: Previous version OnePlus carrier support table: Now
وان پلاس پشتیبانی حامل جدول: نسخه های قبلی • در حال حاضر

وان پلاس صفحه قبلا ادعا پشتیبانی برای Verizon اما پس از به روز شده است. توجه داشته باشید که این تاثیر می گذارد هر دو OnePlus 8 و وان پلاس 8 Pro – ورایزون نسخه سفارشی از 8 پشتیبانی خواهد شد از روز 1 اما آن را هزینه $100 بیشتر آن را به عنوان پشتیبانی از mmWave 5G است و IP68 دارای رتبه (در حالی که وانیل نسخه نیست).

بنابراین اگر شما خرید یک وان پلاس 8 یا 8 نرم افزار برای استفاده بر روی شبکه Verizon, شما باید در نظر بگیرید آن را به عنوان شما را به صبر در حالی که کاملا به صورت رسمی پشتیبانی می کند. وان پلاس می گوید: "ما وان پلاس سری 8 باز کردن بازار گوشی در آمریکای شمالی خواهد بود سازگار با Verizon تا ماه ژوئن در آخرین. وان پلاس 8 خریداری شده از طریق Verizon تایید خواهد شد فورا."

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب