غیر قابل تحمل arsehole ادعا می کند فرزند او نیست مانند قند

محافظه کاران مشخص شده اند نقشه راه خود را به فرصت عکس از بوریس جانسون پشت یک نوار کشیدن یک پاینت این بدان معنا

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 تیر 1399

محافظه کاران مشخص شده اند نقشه راه خود را به فرصت عکس از بوریس جانسون پشت یک نوار کشیدن یک پاینت این بدان معناست که این بحران است. در اینجا آن است که:

شنبه ژوئن 23

مت Hancock کاهش دو متر حکومت به یک متر و توضیح را از طریق gritted دندان است که در آن همه چیز یک سوء تفاهم به دلیل او تا انگلیسی ها او را درک نمی کنند سیستم متریک. اضافه می کند که ما نمی خواهد شنیدن از کادر پزشکی هر بیشتر به این دلیل که آنها "خسته'.

پنج شنبه ژوئن 25

برنامه پرده برداری اجازه می دهد تا هر کس به دیدار بارها کافه ها و رستوران ها به عنوان طولانی به عنوان آنها را در همه جا آنها بروید Facebook, مانند twats انجام دهد.

پنج شنبه ژوئن 28

عمیقا ناراحت کننده Priti پاتل اعلام کرد که انگلیسی ها اجازه داده می شود به شکل چند حباب با اعضای خانواده خود و حداقل یک کاسب. اذعان تحت فشار بازجویی بود که او هرگز شادتر از زمانی که ما همه تحت بازداشت خانگی است.

شنبه ژوئن 29

تحت فشار دولت اجازه می دهد تا آرایشگری و ناخن سالن برای باز کردن دو روز قبل از بارها پس از این کشور زنان را تایید می کنند که به هیچ وجه آنها به دنبال مانند این. دومینیک Raab می گوید او ترجیح میدهد زنانی که نگاه طبیعی خزنده همه.

چهار شنبه, جولای 1

انگلستان R-رای بازدید 1.8. مت Hancock توضیح می دهد که این تاثیر نمی گذارد هر یک از برنامه های دولت را به خاطر آنها بود که برای آخرین بار و این واقعا آزار آنها در پای صندوقهای رای است.

جمعه, جولای 3

یک بشاش بوریس جانسون که در تصویر پشت نوار از سه ، Tuns در آکس خیابان بالا کشیدن یک پاینت Ruddles قبل از توزیع آن را به یک تشنه توپ زن که قرارداد coronavirus در 10 دقیقه پس از ورود. طول می کشد بقیه ماه ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن