توییتر آزمون یک راه ساده تر برای پیدا کردن نقل قول توییتهایی

توییتر در حال آزمایش یک گزینه جدید است که به شما نشان می دهد تمام بار ارسال شده است را بازتوییت کرد با یک نظر این شرکت تایید کرده است به آستانه. در تصاویر ارسال شده توسط کاربران با قابلیت فعال جدید “بازتوییت با دیدگاه” ضد دیده می شود در کنار این موجود “دوست” و “رسانهها” اعداد. توییتر گفت: آن را در حال حاضر در حال آزمایش این ویژگی با یک گروه کوچک از iOS کاربران توییتر.

این ویژگی را نمی خواهد به شما نشان می دهد هر چیزی که شما نمی توانید در حال حاضر پیدا کردن با استفاده از سرویس جستجوی تابع آن را فقط باعث می شود آن را بسیار آسان تر است. که مهم است که برخی از کاربران توییتر با استفاده از نقل قول در توییت را برای پاسخ به یک صدای جیر جیر به جای استفاده از این سرویس ساخته شده در قابلیت پاسخ به منظمی سازماندهی توییتهایی به موضوعات گفتگو. در حال حاضر اگر شما می خواهید برای پیدا کردن نقل قول در توییت شما را مجبور به قرار دادن توییت URL به این سرویس را در جعبه جستجو.

شایان ذکر است که توییتر به تجربه با چند تغییرات UI بیش از سال گذشته اما تعداد بسیار کمی از آنها در واقع تبدیل به به طور کامل تکامل یافته ویژگی های. وجود آن اصلی تویتر’ label بود که به معنای برجسته که می خواهم شروع یک مکالمه خاص موضوع یک ویژگی چرت زدن برای اطلاعیه ها و گزینه ای برای دریافت اطلاعیه برای پاسخ به فردی. وجود دارد هر احتمال است که “رسانهها با نظرات” می تواند به آنها ملحق شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید