'خفه شو در مورد نوزاد من عصبانی' می گوید مادر در شب

نگران سفر با Covid-19 هنوز ضربه زدن در اطراف ؟ دنبال puce رو bellend نورمن استیل راهنمایی برای پرواز یک کابوس

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 تیر 1399

نگران سفر با Covid-19 هنوز ضربه زدن در اطراف ؟ دنبال puce رو bellend نورمن استیل راهنمایی برای پرواز یک کابوس برای همه:

زود می رسند

نه به مطمئن شوید که چک در می رود هموار برای شما و هر کس دیگری, البته, اما بنابراین شما می توانید در یک مناسب و معقول 20 دقیقه بحث با امنیت بیش از اینکه خود را به آشکارساز فلز را در چشمک زدن زمانی که شما می دانید برای یک واقعیت آن است که در حال تنظیم کردن توسط خود تیتانیوم ران.

کیسه یک ردیف کامل از صندلی

مطمئن شوید که هر یک از برف ریزه دخترانه قصد نشستن در کنار شما اجرا می شود فریاد توسط brandishing ایمیل های روزانه که شما برداشت تا در وظیفه رایگان خود را در کنار بطری پرواز اسکاچ. حتی هاردی از آگهی را بپرسید به نقل مکان کرد زمانی که شما شروع به اشتراک گذاری خود را هیچ و بی معنی' views پس از چند swigs.

حاضر به پوشیدن ماسک صورت

اگر هر کسی در اطراف شما ناراحت کننده است خود را در معرض خس خس در دهان و سپس آنها باید به حرکت می کند. نمی خواهد شما را مجبور به پوشیدن هر ماسک شما نمی خواهید به از جمله این که عجیب و غریب که قطره اگر هواپیما به طور ناگهانی depressurises.

شکایت در مورد خدمات

تنها پوسته را برای یک شرکت هواپیمایی بودجه و صرف تمام پرواز با صدای بلند شکایت در مورد چگونه وحشتناک تجربه است که در مقایسه با بریتیش ایرویز برای مثال: 'این است گه من شنیده ام در Facebook که خدمه کابین شستن دست های خود را برای شما در خوب قدیمی BA.'

با استفاده از توالت نبرد

صرف تمام پرواز در حال انتظار برای یک لحظه 'کمربند ایمنی روی" ثبت نام چشمک می زند تا به تقلا کردن اسکاچ خود را پر wobbling بدن از صندلی خود را. آشوب یا نه آن را حق خود ارضایی در توالت اطاقک اگر شما می خواهید به. هنگامی که هوا مباشر تلاش می کند به همین دلیل با شما, فریاد زدن در آنها incoherently در مورد kowtowing به قوانین اتحادیه اروپا خود را اربابان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب