توییتر است که مصرف پایین جعلی جو بایدن آگهی های تقویت شده با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان

در طول چند روز گذشته, جعلی, جو بایدن, کمپین تبلیغ رفته ویروسی در سراسر توییتر افزایش در بخش فعلی و سابق مغلوب

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

در طول چند روز گذشته, جعلی, جو بایدن, کمپین تبلیغ رفته ویروسی در سراسر توییتر افزایش در بخش فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان. پس از آستانه را گزارش بر روی تصویر توییتر گفته است که در تخطی از آن قوانین انتخابات.

این تصویر نشان می دهد که بایدن با یک پرتو از نور ناشی از قفسه سینه خود را با "مغز خود را? هیچ. قلب خود را." تزیین در بالا با کمپین رسمی, آرم, بیش از حد. این توییت به نظر می رسد اصلی و تعلق بیش از 10 ، 000 عکس و 62,000 به انتشار است.

جعلی آگهی نیز بوده است ارسال شده در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Reddit و وبلاگ Tumblr اما آتش در توییتر این هفته پس از یک حساب کاربری به نام @khakijorts ارسال شده تصویر و شرح آن "این است که یک آگهی در 100% را می توانید از این."

این بایدن کمپین را تایید کرد به آستانه که تبلیغ جعلی.

تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین نیز توییتی جعلی ad. "این است که جعلی است؟" Murtaugh نوشت. "نمی توانید اعتماد توییتر اما این امر به نظر می رسد بایدن کمپین تکیه بر این واقعیت است که ol' جو خود را از دست داده fastball." کارن Giorno سابق رئیس استراتژیست فلوریدا شاخه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 نیز به اشتراک گذاشته جعلی, آگهی, نوشتن "هیچ شوخی است. این یک آگهی تایید شده توسط @JoeBiden برای رئیس جمهور."

در سال گذشته توییتر اجرا کرده است یک "دستکاری رسانه ها" تگ برای محدود کردن گسترش گمراه کننده سیاسی و رسانه ای اما آن را تا حد زیادی شده است هدفمند در "deepfake" صوتی و تصویری و معلوم نیست که آیا بایدن تصویر می کنند. در ماه مارس توییتر اعمال "دستکاری رسانه ها" تگ به یک صدای جیر جیر شامل doctored تصویری از بایدن که به اشتراک گذاشته شده توسط Dan Scavino کاخ سفید رسانه های اجتماعی مدیر.

لایحه روسیه و معاون مدیر ارتباطات برای بایدن کمپین گفت:" آستانه "در حالی که رئیس جمهور همچنان به حمله ما مطبوعات آزاد به عنوان "خبر جعلی' — یک بار دیگر آن است که مبارزات انتخاباتی خود دروغ پراکنی و دروغ. متاسفانه ما انتظار نداریم که هر گونه بهتر از برگ برنده های کمپین به عنوان آنها به طور فزاینده ای از جان گذشته است."

آگهی گسترش یافته است به طور کامل ارگانیک و نه طرف شده اند که قادر به افزایش آن پس از توییتر ممنوع تبلیغات سیاسی آشکار در ماه اکتبر. پس از آستانه اطلاع شرکت از تصویر یک سخنگو گفت: "ما اجرای تیم مشخص شد که این صدای جیر جیر ما را نقض تمامیت انتخابات سیاست. آنها در حال گرفتن گام های مناسب برای به اجرا درآوردن سیاست ما در سراسر این سرویس است." Murtaugh را توییت حذف شده است. توییتر گفت که اجرای اقدام خواهد شد در سراسر پلت فرم به زودی.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 تهمت خواص مانند سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی تحت فشار قرار دادند یک تئوری توطئه است که هیلاری کلینتون دچار شد از راز بیماری با توجه به مختصر غیبت از مبارزات انتخاباتی. کلینتون بود که رنج می برند از تنها ذات الریه خفیف اما بسیاری معتقد بودند او در پاسخ به شایعات فرسوده خود را اعتبار. گروه های جناح راست را در ادامه این تاکتیک در سال 2020 ارسال مشابه بهداشت توطئه در مورد بایدن در طول مبارزات انتخاباتی شود.

توییتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما به عنوان از مطبوعات زمان پلت فرم است نه با برچسب تصویر به غلط یا پایین هر یک از توییت های آن است.

به روز شده در آوریل 23, 7:14PM ET: به روز شده با یک بیانیه از توییتر اشاره کرد که جعلی آگهی نقض قوانین خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب