گوگل کاهش استخدام از طریق 2020 در میان COVID-19 همه گیر

گوگل می گوید آن را آهسته استخدام باقی مانده از سال 2020 و تنظیم آن سرمایه گذاری در مناطق مانند مراکز داده و با

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 فروردین 1399

گوگل می گوید آن را آهسته استخدام باقی مانده از سال 2020 و تنظیم آن سرمایه گذاری در مناطق مانند مراکز داده و بازاریابی در میان COVID-19 گیر با توجه به یک ایمیل از مدیر عامل سوندار پیچای فرستاده شده به کارمندان گوگل است که به دست آمده توسط بلومبرگ. گوگل تایید صحت ایمیل به آستانه.

"ما می تواند کاهش سرعت استخدام, در حالی که حفظ شتاب در تعداد کمی از مناطق استراتژیک و onboarding بسیاری از افرادی که استخدام شده ام اما هنوز شروع نشده," گوگل در بیانیه ای گفت به آستانه.

"ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان به طور قابل توجهی کم کردن سرعت سرعت استخدام, در حالی که حفظ شتاب در تعداد کمی از مناطق استراتژیک که در آن کاربران و کسب و کار با تکیه بر گوگل برای پشتیبانی مداوم, و که در آن ما رشد است حیاتی برای موفقیت خود را" پیچای گفت: در این یادداشت. "توسط شماره گیری پشت برنامه های ما در مناطق دیگر ما می توانیم اطمینان حاصل شود گوگل پدیدار از این سال در یک مناسب تر اندازه و مقیاس باشیم در غیر این صورت. این بدان معناست که ما باید به دقت به اولویت بندی استخدام کارمندان خواهد شد که آدرس ما بیشترین کاربر و نیازهای کسب و کار."

گوگل استخدام 20,000 کارکنان در سال 2019 و "تا به حال شده است با هدف قرار دادن تعداد مشابهی برای سال 2020" پیچای گفت: در این یادداشت. گوگل نیز "recalibrating تمرکز و سرعت سرمایه گذاری های ما در مناطقی مانند مراکز داده ها و ماشین آلات و غیر کسب و کار ضروری بازاریابی و سفر" پیچای اضافه شده است.

این شرکت در حال ساخت تصمیم گیری در نور از ادامه بی ثباتی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها نه تنها بزرگ با تکنولوژی شرکت برای کاهش استخدام و به دلیل همه گیر — مایکروسافت "به طور موقت توقف استخدام" برای برخی از نقش ها با توجه به کسب و کار خودی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن