TSMC می گوید: آن را نمی خواهد تحت تاثیر احتمالی ممنوعیت تجارت با Huawei

این چیپ تایوانی TSMC تولید کننده تایید کرده است که احتمالی ممنوعیت تجارت با Huawei نمی خواهد تحت تاثیر قرار کس

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 خرداد 1399

این چیپ تایوانی TSMC تولید کننده تایید کرده است که احتمالی ممنوعیت تجارت با Huawei نمی خواهد تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را به طور قابل توجهی با توجه به رئیس خود را علامت گذاری لیو. پرسید که آیا این شرکت می تواند پر کردن سفارش شکاف توسط HiSilicon, Huawei را تولید تراشه arm, لیو گفت: "ما امیدواریم که اتفاق نمی افتد اما اگر آن را ندارد, ما را به جای آن در یک زمان بسیار کوتاه".

TSMC won’t be affected by eventual trade ban with Huawei

تحلیلگران تخمین می زنند که 60 درصد از TSMC درآمد حاصل از قرارداد با شرکت های ایالات متحده در حالی که تنها 20 درصد آنها از چین آمده. در سخنرانی خود در مجمع عمومی سالانه, جلسه, لیو گفت که آن را دشوار است برای پیش بینی چه سرعتی هر احتمالی فاصله خواهد پر شود اما TSMC "خواهد پیدا کردن یک راه حل" و "غلبه بر چالش ها یکی یکی".

TSMC won’t be affected by eventual trade ban with Huawei

TSMC به تازگی اعلام کرد قصد دارد به سرمایه گذاری 12 میلیارد دلار در ایالات متحده با یک کارخانه و طرح توسعه اما ساعت پس از مطبوعات رسمی پیام, وزارت بازرگانی ایالات متحده مشخص شده یک پیشنهاد برای اصلاح تراشه قوانین صادرات که با فشار شرکت تایوانی به دریافت مجوز خاص به انجام کسب و کار با هواوی و هر شرکت دیگر در ما نهاد لیست.

در حال حاضر این شرکت است که هنوز هم در مذاکرات با دولت آمریکا در مورد یارانه ها به صورت جدید آن گیاهی است که آن را مناسب برای حرکت برخی از تولید از تایوان به ایالات متحده است. برخی از مشتریان خود هستند به احتمال زیاد به توان نظامی تامین کنندگان اگر چه شرکای کلیدی باقی می ماند اپل و کوالکام هر دو مستقر در ایالت کالیفرنیا است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن