تیم مارتین و پنج نفر دیگر به دلایل نه بازگشت به Wetherspoons

وسوسه به چشم پوشی خود را قطب نمای اخلاقی و بازدید Wetherspoons زمانی که آن را بازگشایی? بیا به حواس خود را با

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 تیر 1399

وسوسه به چشم پوشی خود را قطب نمای اخلاقی و بازدید Wetherspoons زمانی که آن را بازگشایی? بیا به حواس خود را با این یادآوری.

شما هنوز هم برخی از کرامت

مسلما نه خیلی پس از صرف مستند برروی آن بکشید, دور تخت خود را در همان جفت شلوار برای دو هفته. هنوز هم شما می توانید اجتناب از هدف قرار دادن مطلق پایین سنگ توسط disassociating خود را از میخانه های زنجیره ای که گفتین گذاشته کارگران برای دریافت یک شغل در Tescos.

آن را ارزان اما تا Lidl

یک microwaved پای سرد تراشه و یک ولرم Peroni برای کمتر از یک tenner برای تلفن های موبایل مانند یک معامله است. اما شما می توانید حتی بیشتر با کیفیت پایین, مواد غذایی و شاش مانند ابجو کم الکل کمتر در Lidl, به علاوه شما نمی خواهد که به گوش دادن به طور منظم که فکر می کنم نتانیاهو: تا به برخی از ایده های خوب در واقع.

شما خواهید بود bankrolling Tim Martin

او ممکن است مانند یک lobotomised Worzel joseph cox اما تیم مارتین نورد در آن است. آیا شما واقعا می خواهید برای حمایت از یک مرد که نمی توانید حتی با استفاده از میلیون ها نفر خود را برای خرید لباس که نیست پولو تی شرت ؟ هیچ. صرفه جویی در پول خود را برای مقایسه ارزش علل مانند غیر قانونی اسلحه نمایندگی مجاز و فروش.

مثل حلزون حرکت کردن & کاهو وجود دارد

اگر شما لذت بردن از شیرین و مطلوب و underwhelming سعی کنید خود را در محلی مثل حلزون حرکت کردن & کاهو به جای. آن را قابل مقایسه با Wetherspoons است که در آن عجیب و غریب, فرش و شما مجبور به پیاده روی نیم مایل تا پله ها و از طریق راهروها به پیدا کردن یک, توالت, اما نمی آید با هر انجمن برای مبارزه با تروریسم در اروپا.

کمد پر از انبار مشروبات الکلی

شما در حال حاضر فراموش شده است که شما می توانید نیمی از برش و ناامید کننده زمان با آمپول خود را در خانه ؟ چنگ زدن به یکی از بسیاری از ارزان قوطی های خریداری شده شما که این همه لگد کردن آتش تا زوم و تظاهر به لذت بردن از صحبت کردن در مورد فوتبال است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن