Infinite آخرین پوستر به شما اجازه اهدا به موسسه خیریه

Infinite سازندگان هم اکنون می توانید اضافه کردن اهدای پوستر برای فیلم های خود را و جریان زندگی می کنند را تشوی

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

Infinite سازندگان هم اکنون می توانید اضافه کردن اهدای پوستر برای فیلم های خود را و جریان زندگی می کنند را تشویق پیروان برای کمک به خیریه در طول coronavirus همه گیر این شرکت اعلام کرده است. هنگامی که اضافه شده و کاربران می توانند شیر, برچسب فورا گرفته شود به یک صفحه در داخل نرم افزار که در آن آنها می توانند اضافه کردن جزئیات کارت اعتباری و مقدار کمک مالی. Infinite می گوید: از آن خواهد شد بازی اول 10 میلیون دلار در سطح جهانی اهدا تا مارس 27th.

لیست موسسات خیریه شامل CDC پایه وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و جیمز ریش بنیاد در آمریکا و صلیب سرخ بریتانیا و کمک به نوازندگان در انگلستان است. Infinite می گوید که تلاش برای انتخاب موسسات خیریه که کمک به این نوع جوامع که با استفاده از خدمات خود را و آن را ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر.

اگر چه لیست اولیه از سازمان های خیریه است که با تمرکز بر کسانی که کار مهم است که در طول COVID-19 گیر Infinite می گوید آن اهدای برچسب جاری خواهد دائمی در برنامه از ویژگی های. برچسب در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده و بریتانیا و فرانسه و آلمان و ایتالیا.

Infinite نیست اولین شبکه اجتماعی به اضافه خیریه اهدا برچسب. سال گذشته Facebook و Instagram اضافه شده ویژگی های مشابه به داستان های خود را ویژگی های. Instagram نیز اضافه شده گزینه ای برای غیر انتفاعی کسب و کار برای اضافه کردن دکمه اهدای به صفحات خود را اگر آنها می خواهند بیشتر دائمی گزینه است.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک اهدا دشنه به خود Infinite تصویری شما می توانید با ضربه زدن بر روی COVID-19 اهدای برچسب در حال ویرایش صفحه. سپس شما نیاز به انتخاب یک سازمان قبل از اینکه شما می توانید اضافه کردن برچسب برای ویدئو های خود را. Infinite می گوید آن را به طور خودکار اضافه کردن #doubleyourimpact برچسب برای هر فیلم است که با استفاده از برچسب است. کاربران باید به بیش از 18 به کمک مالی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب