این Wetherspoons منظم راهنمای به روز زوم نوشیدن

این 'قاشق بسته است بنابراین دیگر جایی برای در حالی که دور روز است. به دنبال به طور منظم نورمن استیل راهنمایی و

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

این 'قاشق بسته است بنابراین دیگر جایی برای در حالی که دور روز است. به دنبال به طور منظم نورمن استیل راهنمایی و روشن کردن خانه خود را به روز های زنجیره ای میخانه.

هرگز از تماس با چشم

راه اندازی تلفن خود و یا لپ تاپ را به یک طرف شما را به تصرف خود ناهموار مشروب خور پروفایل و خود را مکرر و طولانی نومید exhalations. هرگز به آن نگاه فقط به عنوان شما می خواهم هرگز نگاه خود شخص مصرف کنندگان است. آن را به اندازه کافی است که شما در این شرکت از همفکر روح.

هرگز صحبت می کنند

هیچ کس نیاز به شنیدن یک بار از حرف مفت زدن که آنها supping خود پاینت سنگین است. که برای شب جمعیت. نگه داشتن خودتان به خودتان و مطمئن شوید که هیچ موسیقی در پس زمینه به برهم زدن فضای تیره و تار درست مثل واقعی Wetherspoons.

به میخانه خود را یک نام

نگاه کردن محلی جرم نورافکن اسمانی شما می توانید نام خود را در میخانه ، شاید یک مرد که زندگی خود را در خیابان اختراع mop-و-سطل یا تشکیل یک تکان دهنده رزمی مارس و سزاوار به رسمیت شناختن. و یا فقط نام آن را پس از هر کدام از قبلی ساکن می شود بیشتر پرداخت قبض گاز. خود را به طور منظم نمی f**king مراقبت.

پیاده روی یک راه بسیار طولانی به توالت

اگر Wetherspoons شناخته شده است, برای هر چیزی, آن را به راه رفتن در سراسر میخانه تا پله های بعدی پله ها بالا و پایین یک فرود به توالت. از نو خلق کردن سحر و جادو که با انجام نه دور دور خود را اجاره قبل از شاش, ترک خود پاینت به تنهایی بر روی صفحه نمایش برای دیگران به ترشح بزاق در.

رفتن به خانه در 6pm

مجازی خود را Wetherspoons به زودی آب گرفتگی توسط جوان شاد, کسانی که هنوز امید دارند. ترک آنها را به آن را. خود را بسته زوم جلسه را در 6pm تیز. شما ببینید همه همان نحیف چهره در 9 به هر حال فردا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب