جناح راست دیوانه وار راهنمای پشتوانه دولت بدون توجه به آنچه

آیا شما یک حزب محافظه کار رای دهندگان که نمی تواند قبول هر گونه انتقاد از دولت, مهم نیست چقدر ضعیف آنها انجام

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 تیر 1399

آیا شما یک حزب محافظه کار رای دهندگان که نمی تواند قبول هر گونه انتقاد از دولت, مهم نیست چقدر ضعیف آنها انجام دهد ؟ در اینجا چگونه برای به اشتراک گذاشتن خود را به کره زمین ،

Coronavirus بد نیست

مردم در حال مرگ وحشتناک بود. اما در حال حاضر روشن است که دولت مسئول است لحن خود را تغییر دهید به "ما نیاز به بازگشایی اقتصاد به خاطر جوان مردم". کسانی که جوان مردم شما را خواستار شد 'شلوار-خیس کردن دانه های برف' یک هفته پیش.

آفت در اینترنت

قرار دادن در ساعت های بسیاری در اینترنت ارسال که مردم حق فکر می کنم شما پرداخت می شود و رسانه های اجتماعی wonk محافظه کار در ستاد. که می تواند خیلی بیشتر از حالت عادی بهره برداری از 'گوردون Broon به فروش می رسد تمام طلا!!!' پنج بار در روز در سال 2020 به صورت رایگان.

دامان هر گونه تشویق مزخرف

یک فرد عادی است توهین تلخه مثل 'هشدار' یا ماجراهای Dominic Cummings. نه شما – این مشاوره خوب است و آقای کامینگز اختراع کرده عالی جدید تست چشم است که بدون شک به زودی به تصویب رسید توسط بیمه خدمات درمانی و Specsavers.

نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه

حتی اگر شما شروع به سوال دری وری سخن گفتن شما اسپوت, به یاد داشته باشید آن همه در خدمت بزرگترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به بریتانیا: Brexit. و یا آن را بیشتر صدق و صفا: گرفتن خارجی ها به f**k off.

نگران نباشید در مورد اینکه به طور مداوم اشتباه

اولی که قرار بود دریافت مطلوب Brexit معامله را برای انگلستان است. آنها نیست و آنها گفتند که نمی خواهد. اما اجازه ندهید که شما را متوقف کند و اصرار دارد آن را به اتفاق می افتد. اگر شما اعمال می شود این سطح از اشتباه بودن به زندگی روزمره شما می خواهم به خوردن مرغ خام هر هفته و فکر می کنم آن را فقط بد شانس شما در بیمارستان دوباره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب