وان پلاس Nord را 105° ultra wide selfie camera

عکاسی از میله های این نسل تلفن همراه جلد چرمی قرار دادن برخی نمی شود گرفتار مرده با استفاده از یکی اما دیگران

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 تیر 1399

عکاسی از میله های این نسل تلفن همراه جلد چرمی قرار دادن برخی نمی شود گرفتار مرده با استفاده از یکی اما دیگران به آن نیاز دارند. اگر شما خرید OnePlus Nord شما نمی خواهد نیاز به رنج می برند خجالت می گوید: این شرکت به عنوان شما می توانید با استفاده از ultra wide selfie cam به جای یک selfie stick (گسترده تر لنز متناسب تر در قاب حتی در طول بازو).

نورد خواهد بود که برای اولین بار OnePlus به یک dual selfie cam. ثانویه ماژول را 105° فوق العاده زاویه گسترده و لنز به عنوان دیده می شود در این تیزر ارسال شده در نورد Instagram account.

با توجه به درز مشخصات که فوق العاده گسترده ای دوربین را 8 MP سنسور و پیوستن 32 MP اصلی selfie cam. دور برگشت وجود خواهد داشت یک چهار راه اندازی – 48 MP گسترده 8 مگاپیکسل فوق العاده گسترده, 2 MP ماکرو و 5 MP سنسور عمق.

این جزئیات را به طور رسمی تایید کرد در تاریخ 21 ژوئیه هنگامی که نورد پرده برداری خواهد شد. وان پلاس جوانه خواهد بود در این مراسم بیش از حد.

PS. باور نمی 3,000 آمار مرگ و میر – یک مطالعه منتشر شده در سال 2018 در بر داشت 259 selfie مربوط به مرگ و میر بین اکتبر 2011 و نوامبر 2017. هنوز هم لطفا مراقب باشید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن