نوکیا 9.3 PureView خواهد رکورد 8K تصویری و منحصر به فرد زایس اثرات

HMD در نظر گرفتن زمان برای دریافت نوکیا 9.3 PureView حق و تلاش زیادی در حال رفتن به دوربین. ما در حال حاضر شنی

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 اردیبهشت 1399

HMD در نظر گرفتن زمان برای دریافت نوکیا 9.3 PureView حق و تلاش زیادی در حال رفتن به دوربین. ما در حال حاضر شنیده می شود که آن را با استفاده از یک 108MP سنسور در حال حاضر منابع مدعی هستند که این دوربین ممکن است رکورد 8K تصویری در 30fps, گزارش, Nokia Power User.

این در صورتی است که مهندسین خوشحال با نتایج البته به طوری که آنها در حال بنا به گزارش ها در تلاش برای نهایی کردن الگوریتم پردازش تصویر. بخشی از آنچه می سازد 8K ممکن است در وهله اول این است که این پیکسل, چیپ 865 که جایگزین S855 که گوشی که قرار بود به استفاده از در ابتدا (این گوشی شده است با تاخیر چندین بار در حال حاضر).

Nokia PureView concept render by Ben Geskin
نوکیا PureView مفهوم ارائه توسط بن Geskin

به عنوان هنوز هم برای عکاسی HMD تیم با تمرکز به طور عمده در نرم افزار و شب حالت های. نرم افزار حالت آنها پالایش الگوریتم پردازش تصویر و کنترل های دستی. حالت شب را به نفع بزرگتر پیکسل (احتمالا با تشکر binning) و OIS.

زایس نیز خواهد شد کمک به دوربین با منحصر به فرد "زایس اثرات". انحصار بیت مهم است که از سونی در مورد انتشار یک تلفن در همکاری با زایس بیش از حد.

بعد از همه این نشت وجود دارد کمی در راه از تایید رسمی که گوشی حتی وجود دارد. Juho Sarvikas را اذیت ممکن است گزینه های رنگ و تلفن قرار است در ماه آگوست یا سپتامبر اما این که هنوز ماه به دور است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب