نیویورکر می افزاید: co-op به آن آنلاین جدول کلمات متقاطع پازل

من هرگز می دانستم که من می خواستم آنلاین co-op در یک جدول کلمات متقاطع برنامه اما نیویورکر اضافه شده است این و

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

من هرگز می دانستم که من می خواستم آنلاین co-op در یک جدول کلمات متقاطع برنامه اما نیویورکر اضافه شده است این ویژگی به آن پازل آنلاین. معلوم است این یک راه بسیار عالی برای حل یک پازل با یک شریک.

برای شروع همکاری حل شما برای اولین بار نیاز به باز کردن یکی از نیویورکر را گوگل alpha چنین ترجمه (در اینجا امروز) با کلیک بر روی "شریک حالت" text در نوار ابزار در بالای جدول کلمات متقاطع و سپس ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب کاربری رایگان با نیویورکر. هنگامی که شما به سیستم وارد شده و شما با کلیک بر که "شریک حالت" متن میبینید سریع با یک دکمه برای کپی کردن یک لینک به جدول کلمات متقاطع است که شما می توانید ارسال به یک دوست. هنگامی که دوست شما و یا کلیک شیپور خاموشی لینک شما هم قادر به کار بر روی جدول کلمات متقاطع پازل با هم. (که "شریک حالت" text مبادله خواهد شد به "Co-حل" هنگامی که دوستان خود را در جدول کلمات متقاطع.)

از آنجا, شما هر یک قادر به کلیک و یا ضربه بزنید در اطراف برای حل پازل. سطر یا ستون است که منطبق بر نشانه شما به دنبال خواهد داشت به رنگ آبی در حالی که سطر یا ستون دوست شما خواهد بود به رنگ سبز مشخص شده. به عنوان هر یک از شما را پر می کند در پاسخ کسانی را نشان می دهد تا بر روی شخص دیگر صفحه نمایش تقریبا بلافاصله.

من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده کار امروز پازل بر روی کامپیوتر من با همسرم بود که بر روی تلفن خود را. شرکت حل به ما اجازه هر تمرکز بر روی سرنخ های مختلف وجود دارد و چند بار که در آن یکی از ما را پر کنید در یک سرنخ دیگر خواهد پرش به پر کردن یکی دیگر از آنجا که ما دیدیم چیزی است که ما از دست رفته بود قبل از.

من قطعا می تواند ما انجام یکی دیگر از پازل دوباره با هم — هر چند آن را شایان ذکر است که نیویورکر به حساب یک جدول کلمات متقاطع به عنوان یکی از تعداد محدودی از مقالات رایگان برای یک ماه, بنابراین وجود خواهد داشت و محدود به تعدادی از پازل شما می توانید انجام دهید مگر اینکه شما یک مشترک.

اگر شما به دنبال برای ایده های دیگر برای بازی به بازی در حالی که شما در خانه گیر کرده با توجه به COVID-19 گیر اتمام آستانه's لیست اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب