جدید مقرون به صرفه OnePlus تلویزیون دریافت Dolby Vision گواهی به 93% DCI-P3

وان پلاس در حال راه اندازی یک زن و شوهر از تلویزیون های جدید در جولای 2, و با توجه به Pete Lau, شرکت, موسس و م

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

وان پلاس در حال راه اندازی یک زن و شوهر از تلویزیون های جدید در جولای 2, و با توجه به Pete Lau, شرکت, موسس و مدیر عامل آن خواهد بود مقرون به صرفه تر و همچنین به عنوان "دقیق". در یک پست وبلاگ جدید در وان پلاس, انجمن, لاو مشترک جزئیات بیشتر در مورد تلویزیون جدید - از آن خواهد شد که 93 درصد DCI-P3 پوشش خواهد شد و گواهی Dolby Vision مانند زمان OnePlus QLED 55" 4K TV.

OnePlus certifies its new affordable TVs for Dolby Vision, to have 93% DCI-P3

Pete Lau توضیح داد که چرا DCI-P3 مسائل در دوران HDR ویدیو DCI-P3 استاندارد تبدیل شده است انتخاب برای سازندگان محتوا ، پس از گرفتن تا 100% "بسیار دشوار" OnePlus حل و فصل خواهد شد به "برجسته" 93 درصد وسعت رنگ پوشش.

وان پلاس نیز توسعه یک مجموعه ای از فن آوری به منظور افزایش کیفیت تصویر و آن را به نام گاما موتور. این شامل طیف وسیعی از پردازش پیشرفت مانند سوپر رزولوشن کنتراست دینامیک MEMC ، با این بسته از ویژگی های تصویر را واضح تر, پاک کننده, مایع, ساخت حتی کم کیفیت ویدئوها با کیفیت تصویر برتر.

OnePlus certifies its new affordable TVs for Dolby Vision, to have 93% DCI-P3

وان پلاس نیز کشیدن اتصالات آن با Dolby Labs و معرفی خواهد شد Dolby Vision گواهینامه به ورودی تلویزیون که حتی روز رسانی بیشتر به کیفیت تصویر. لاو به پایان رسید پست وبلاگ با وعده های بیشتر استانداردهای مطرح می شود و بیشتر انتظارات به بیش از, اما ما نیاز به صبر کنید تا جولای 2.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب