مایکل گوو/Rishi Sunak راهنمای چرا شما باید/نباید پوشیدن ماسک در Pret

کار از خانه ؟ خود را خزدار خراش یک حیوان خانگی درمان صفحه کلید خود را مانند یک dancefloor? در اینجا چگونه می ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 تیر 1399

کار از خانه ؟ خود را خزدار خراش یک حیوان خانگی درمان صفحه کلید خود را مانند یک dancefloor? در اینجا چگونه می توانید از طریق آن:

شانه را بالا انداختن آن

در تلاش برای حفظ تظاهر شما را در کنترل هستید شروع شده توسط chuckling و گفتند " وجود دارد و نه زن سبک و جلف!' به عنوان اگر آن را یک شوخی شما به اشتراک گذاری. عمل مانند آن را فقط یک بار زمانی که در اعماق شما هر دو می دانیم که این طبیعی جدید است.

دلیل با آن

چرا اعتراف با گربه خود را به انجام کار درست است ؟ آن را احتمالا می داند. می گویند چیزی شبیه 'آمده است در حال حاضر این کار چیزی است که شما لیلی آشپزخانه Supurrs!' به عنوان آن را در پشت شما خیره مثل شما بی معنی ترین چیزی که در جهان بهترین خود را سعی کنید به نگاه کردن در شکست تایید.

حرکت گربه

نگه داشتن دروغ گفتن به خودتان که شما غالب نهاد در این وضعیت انتخاب گربه و قرار دادن آن بر روی زمین. خودتان اجازه می دهد یک دوم عصبی امیدواریم که این موضوع را حل و فصل قبل از گربه را به بالا و به نحوی ایمیل خود را رئیس ccing در ساعت.

نگاهی به یک استراحت

تصمیم می گیرید شما می توانید از هر دو استفاده مکی تحت توهم که گربه خسته خواهد شد و به جای آن بروید و قتل یک گنجشک یا گه در همسایه begonias. آن برگ و شما اجازه بدهید از یک آه امداد به عنوان شما نشستن به پایین. سه کلید در guess who's back?

سخت

صحبت کردن حیوانات به عنوان اگر آن را درک می کند و یا مراقبت به شما می گویند یک شرکت که در آن است!' لگد زدن به گربه از اتاق و بستن درب پشت آن است. در حال حاضر سعی کنید کار خود را از طریق گناه و شرم به عنوان گربه mews متاسفانه در درب مانند یک مرگ کودک شما رها کرده ام.

تسلیم

اطاعت. اجازه دهید گربه پشت در. این است که چگونه همه چیز در حال حاضر. کار طول می کشد ده بار دیگر اگر این امکان وجود دارد در همه. گربه استاد خود است و آن ها به کار شما فقط و حکیم است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن