سوالات کلیدی در مورد زندگی تحت مستند با شریک زندگی خود را

نیمی از این سیاره را تحت مستند و نیمه دیگر خود را تحت مستند با شما. آنچه در حال تکرار سوال این است که آوردن ؟

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

نیمی از این سیاره را تحت مستند و نیمه دیگر خود را تحت مستند با شما. آنچه در حال تکرار سوال این است که آوردن ؟

آیا باید برای نشان دادن که من واقعا هستم یا باید صبر کنم تا زمانی که ما بچه ها ؟

آن را باید کاملا صبر کنید. بدون فرزند شما هنوز هم می توانید بروید و خود واقعی خود را در اتاق یدکی و یا بر روی دیسک های کوتاه به مغازه ها. افشای همه چیز در حال حاضر خطرات شریک زندگی خود را متوجه شما وحشتناک یک منبع از مواد ژنتیکی است. هنگامی که شما تا به حال بچه ها سعی کنید به نگه داشتن خود واقعی خود را پنهان تا زمانی که آنها نوجوانان را پنهان چگونه نا مناسب شما به عنوان یک پدر و مادر است.

آیا من می توانم هنوز هم فریاد زدن در آنها را بدون هیچ دلیل قانونی?

بله قطعا. موفق ترین روابط بر اساس سرزنش کردن شریک زندگی خود را برای همه چیز پس از آن ارائه شرم رو نیم-عذرخواهی بعد و مستند است ایده آل برای ایجاد این الگوها. همچنین با وجود دانستن همه چیز آنها را در اطراف خانه چون شما هم ادعا می کنند آنها انجام هیچ چیز نیست.

ما باید نگه داشتن یک فاصله امن در طول مقاربت?

در طول مقاربت و در همه زمان های دیگر. اجتماعی فاصله است فقط یک نام جدید برای آنچه که قبلا به نام 'ازدواج' که در آن روشن شش پا است نگهداری می شود بین شما و شریک زندگی خود را برای سال. جنسیت نباید شامل هر گونه دست زدن به. دریافت خلاق!

چه با در نظر گرفتن آنها را به مدت طولانی در حمام/حمام/اتاق یدکی/ریختن?

آنها در برخورد با سرخوردگی جنسی ناشی از بالا. آیا قطع.

آن را دریافت کنید بهتر است از این پس از همه گیر است ؟

به احتمال زیاد نه. مستند – محدود به یک محل بدون تماس با دوستان و یا خانواده هیچ ربطی به اما خوردن و دروغ در مقابل نور خورشید – است کمی متفاوت در ماده از فراگیر تعطیلات. این می تواند در نهایت به عنوان روزهای خوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب