نگهبان راهنمای چرا شما نباید لذت بردن از که

من آن را به نظر می رسد مانند شما در حال لذت بردن از چیزی که نگهبان می گوید شما نباید. در اینجا نویسنده کارکنان

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 خرداد 1399

من آن را به نظر می رسد مانند شما در حال لذت بردن از چیزی که نگهبان می گوید شما نباید. در اینجا نویسنده کارکنان نیتان میور توضیح می دهد که چگونه به احساس گناه در مورد همه چیز.

شما احتمالا ممتاز

اگر شما در حال خواندن نگهبان به دنبال چیزی به احساس گناه در مورد شما رو بیش از حد زمان در دست های خود را, بنابراین احساس گناه در مورد آن است. شما احتمالا نیاز به چک کردن امتیاز خود را به هر حال. شما ممکن است احساس نمی ممتاز اما شما نسبت به کسی که, به عنوان مثال. یک اریتره کشاورز.

هر آنچه که شما در حال لذت بردن یک رد پای کربن

اگر آن وجود دارد آن را به یک کربن و این بدان معناست که آن را بدتر از کسی که یک بار لذت می برد وودی آلن فیلم. مهم نیست ما هر چند ما فقط یک روزنامه شما یا خواندن ورق از درخت مرده و یا یک گوشی هوشمند تولید شده در تولیدی. احساس گناه می کنم اما قطعا نگه داشتن خواندن.

کسی جایی می تواند جرم را

حتی اگر شما و دوستان خود لذت می برد یک چیزی که وجود دارد بدون شک برخی نپرداخته جایی که اشتباه آن را و فکر می کند آن را نفرت انگیز است. شما در نظر نمی احساسات خود را اگر شما ؟ شما عملا یک نازی.

وجود دارد یکی دیگر از زاویه شما حتی در نظر گرفته نشده

خوشبختانه من یک smug نگهبان نویسنده باید کشف حقیقت ناراحت کننده است که کست موضوع مورد بحث در یک نور جدید. یکی از شما باید احساس گناه در مورد. من به شما بگویم آنچه در آن است در تیتر هر چند به خاطر من دوست دارم صدایی هوشمند و به شدت نیاز به شما را از طریق کلیک کنید.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ما مستر

ما حتی نمی تواند شروع به پوشش چرا شما نباید لذت بردن از چیزی که در یک مقاله. خوشبختانه ما چگونه به احساس گناه در دوره شما یاد می دهد همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خود می داند ، بلیط برای دو ساعت کارگاه آموزشی در حال حاضر در دسترس برای فقط £350 در هر فرد. آیا ما احساس گناه در مورد آن ؟ قطعا نه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب