دولت شش آخرین حواس او را پرت از آن شاشیدن فقیر رکورد

به عنوان انگلستان سوابق بدترین نرخ مرگ و میر در اروپا دولت شده است نگه داشتن ملی روحیه انحراف توجه در جاهای دی

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 اردیبهشت 1399

به عنوان انگلستان سوابق بدترین نرخ مرگ و میر در اروپا دولت شده است نگه داشتن ملی روحیه انحراف توجه در جاهای دیگر. در اینجا برخی بیشتر مزخرف انتظار می رود قبل از بیش از حد طولانی است.

آزمایش به افزایش به دو میلیون در روز در ماه ژوئن

برخی ممکن است بگویند این دیوانه برای حفظ chucking کردن اعداد غیر قابل حصول. اما اگر شما می توانید نگه داشتن ادعاهای پوچ بدون همیشه واقعا برگزار می شود به حساب نمی خواهد شما را وسوسه می گویند شما یک میلیاردر که اختراع ساندویچ توستر?

بوریس و کری به داشتن فرزند بیشتر

فرزند دیگری در راه باید با ارائه مناسب حواس پرتی از موج دوم coronavirus. حتی اگر شما در پیدا کردن دم لابه Dail پست پوشش تهوع شما هنوز هم کمی پریشان آخرین غیر معمول " نام و نام خانوادگی به عنوان مثال. هرکول شش جانسون.

خسته کننده مستند است که بیش از

دولت مراقبت زیادی در مورد سلامت این است که شما آزادی از ظلم و ستم از ماندن در خانه است. باید نشاط لوله سفر به مرکز باغ و یا بازگشت به خود را سودآور دفتر کار تمیز کردن. فقط یک جزئی نکته: اگر شما coronavirus در حال حاضر آن است که تقصیر شما نیست.

آماده سازی برای وینستون چرچیل آینده 150 تولد

در سال 2024 آن خواهد بود 150 تولد وینستون چرچیل و همچنین 60 تولد بوریس جانسون. این یک فرصت فوق العاده برای حواس پرتی بنابراین آماده سازی اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای تهیه یک میلیارد مایل از پارچه سست بافت پرچمی و سکه با Spitfires ،

'Bung یک باب برای بن به بونگ برای بیمه خدمات درمانی'

طرح هوشمندانه به ترکیب قدردانی برای کارکنان بیمه خدمات درمانی بریتانیا وسواس با بن. ارسال برخی از پول و هر پنج شنبه شب بزرگ بن خواهد شد 'بونگ'. این که ساده است.

بوریس به رفتن من برای شما خبر کردم

به جای اینکه به دنبال بی حوصله و بی کفایت بوریس می توانید به بازگشت به منطقه راحتی خود را از burbling مانند یک شایان ستایش برايت Wooster. غم انگیز این است که به احتمال زیاد برای اثبات انبوه موفق با رای دهندگان که آیا واقعا با توجه به چیزهایی.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب