F**king راهنمای ادم سفیه و احمق به همین دلیل شما نباید پوشیدن یک ماسک صورت

خشم در ایده بنیه صرفه جویی در زندگی تکه پارچه به صورت خود? در اینجا این است که چگونه به خود را توجیه بی معنی م

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 تیر 1399

خشم در ایده بنیه صرفه جویی در زندگی تکه پارچه به صورت خود? در اینجا این است که چگونه به خود را توجیه بی معنی مخالفت با ماسک صورت.

حس مشترک موثر تر است

VE روز conga بتن اثبات این که انگلستان می تواند با اتکا به استفاده از آن ضرب و شتم حس مشترک در یک بحران. این به این معنی وجود دارد بدون استفاده از ماسک صورت و ما احتمالا می تواند انجام دهد بدون کمربند ایمنی و آتش نشانی بیش از حد.

آنها به من را نگاه احمقانه

بینی و دهان به معروف جالبترین نقاط بدن و با پنهان کردن آنها را به شما نیز ممکن است به راه رفتن در اطراف خود را با پرواز لغو شد. هنگامی که شما را ترک و خود را به صورت حفره در معرض مردم می خواهید برای موی شما. که فقط واقعیت علمی است.

آنها تضعیف طبیعت

یک ماسک محافظ مگس در طبیعت بی نقص طراحی سیستم تنفسی است. فقط نادیده گرفت که جهان طبیعی نیز در حال حاضر شامل یک ویروس علاج ناپذیر است که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم. مال ما نیست به همین دلیل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آنها در حال حاضر می پوشد

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کشتی به یک ماسک صورت, بنابراین هر کسی که زیر عنوان مثال خود را نیز تلویحا موافقت خود را با تمام خود را dog whistle پیام های سیاسی. نشان می دهد شما هیچ چیز مانند او vocalising نفرت خود را به صورت ماسک صورت با برخی از همه کلاه توییتهایی.

هیچ علمی بهره مند شوند

بسیاری از چیزهایی که هیچ علمی بهره مند شوند مانند کار در بازاریابی و یا Brexit اما آنها هنوز هم وجود داشته باشد. با توجه به تلفات چرا که نه گمراه در کنار احتیاط به جای پرتاب یک اوقات تلخی که اگر مادر خود را ساخته شده است که شما می پوشند معقول anorak به مدرسه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن