Coronavirus همه گیر شدن است که کل توجه' از بنیاد گیتس

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت انتظار دارد که پایه و اساس خود را به کار "تقریبا به طور کامل" در coronaviru

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 اردیبهشت 1399

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت انتظار دارد که پایه و اساس خود را به کار "تقریبا به طور کامل" در coronavirus همه گیر در آینده نزدیک به بار مالی گزارش شده است. بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد $40 میلیارد دلار وقف کار کرده است و در HIV و مالاریا و فلج اطفال. اما گیتس گفت: این بنیاد منتقل شده بیشتر از این تمرکز به کار در coronavirus.

"این بنیاد در مجموع توجه" گیتس گفت FT. "حتی ما غیر مرتبط با سلامت مانند آموزش عالی و K-12 [مدارس] کاملا روشن به اطراف نگاه کنید که چگونه شما تسهیل یادگیری آنلاین."

بنیاد گیتس در حال حاضر متعهد شده است در مجموع 250 میلیون دلار "برای توسعه و پشتیبانی از تشخیص درمان و واکسن; کمک به تقویت آفریقایی و جنوب آسیا سیستم های سلامت و کمک به کاهش اجتماعی و اقتصادی اثرات ویروس." این بنیاد در حال همکاری با سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمانهای بهداشتی در سراسر جهان است.

"این اورژانس دارای پریشان بسیاری از بحرانی کار در بسیاری از مناطق گیتز گفت:" در این FT مصاحبه. "تعداد کمتری از مردم قادر به نشان می دهد تا به صورت معمول ایمن سازی یا عرضه زنجیره ای برای ایمن سازی کار نمی کند که صدها هزار نفر از مرگ و میر در سمت راست وجود دارد. اگر ما نمی توانیم در حفظ و گرفتن مالاریا درمان به طور موثر که یک جهش بزرگ در مالاریا."

در اوایل این ماه درهاى انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به تعلیق کمک های مالی برای کسانی که.

او گفت که او معتقد است که برگ برنده دولت در نهایت تصمیم می گیرید که چه کسی "احتمالا باید پول بیشتر نه کمتر پول است."

در سال 2015 گیتس هشدار داد در TED Talk که جهان به صورت جهانی و همه گیر.

دروازه پایین پا به عنوان مدیر عامل مایکروسافت در سال 2000 و در سمت چپ تمام وقت خود را در نقش مایکروسافت در سال 2008 به تمرکز بر روی پایه و اساس کار است. عجیب, در این بیماری همه گیر دروازه بالا تبدیل شده هدف از coronavirus اطلاعات غلط.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن