تلگراف می افزاید: ویرایشگر ویدئو, انیمیشن,, برچسب رسانه ها و بیشتر

تلگرام بازگشته است با یکی دیگر از سرد جدید به روز رسانی برای برنامه های تلفن همراه. این بار آنها در حال معرفی

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 خرداد 1399

تلگرام بازگشته است با یکی دیگر از سرد جدید به روز رسانی برای برنامه های تلفن همراه. این بار آنها در حال معرفی یک ویرایشگر ویدئو به ویدئو های بهتر.

درست مثل خود نسبتا جامع ویرایشگر تصویر جدید ویدئو شما اجازه می دهد تنظیم طیف وسیعی از گزینه های قبل از شما ارسال ویدئو های خود را. شما همچنین می توانید اجازه دهید فقط نرم افزار تنظیم کیفیت تصویر را برای شما به صورت خودکار. ساده زوم ژست شما اجازه می دهد تا قاب فقط بخشی از تصویری است که شما می خواهید.

Telegram adds video editor, animated stickers on media and more

اضافه شده به ویرایشگر ویدئو در حال برچسبهای متحرک که به شما اجازه قرار دادن هر یک از برچسب است که شما در حال حاضر باید در فیلم های خود را. شما حتی می توانید متن را تایپ و یا قرعه کشی در ویدئو های خود را شبیه به اسنپ چت و یا Instagram.

متحرک برچسب هم اکنون می توانید اضافه شود هر رسانه ای است که شما به اشتراک گذاری در داخل نرم افزار از جمله هنوز هم تصاویر.

Telegram adds video editor, animated stickers on media and more

این به روز رسانی همچنین شامل یک شکلک ها بر اساس GIF جستجو که اجازه می دهد تا شما را به سرعت جستجو در فایل های Gif طبقه بندی شده توسط محبوب شکلک مانند شست و یا چشم و رول.

به روز رسانی به پوشه ها قابلیت به شما امکان اضافه کردن و یا حذف هر گونه چت از یک پوشه با فشار دادن و نگه داشتن بر روی چت.

Telegram adds video editor, animated stickers on media and more

در نهایت برای کاربران اندروید این برنامه در حال حاضر می شود انیمیشن های جدید برای ارسال ویرایش و یا حذف پیام های. مدیریت کش و پیام های صوتی در حال حاضر یک UI جدید. پخش ویدئو به روز شده است برای مخفی کردن نوشتن شرح تصاویر و کنترل سریعتر. دو فاکتور تأیید هویت صفحه نمایش نیز به روز شده است.

به روز شده در تلگرام برنامه در حال حاضر در دسترس در iOS و آندروید.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن