استیو Munson نام دانشگاه آمریکایی را معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد فناوری اطلاعات

Newswise — واشنگتن دی سی (ژانویه 29, 2020) – دانشگاه آمریکایی رئیس جمهور سیلویا M. Burwell اعلام کرد انتصاب اس

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 فروردین 1399

Newswise — واشنگتن دی سی (ژانویه 29, 2020) – دانشگاه آمریکایی رئیس جمهور سیلویا M. Burwell اعلام کرد انتصاب استیو Munson به عنوان دانشگاه آمریکایی جدید معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد فناوری اطلاعات (CIO). به عنوان یک عضو کلیدی از دانشگاه, رهبری تیم, Munson مستقیم AU دانشگاه گسترده تکنولوژی و تلاش و نظارت دفتر فناوري اطلاعات (OIT) و درایو نوآوری در سراسر مدارس و بخش.

"فن آوری به ما ماموریت پیشبرد دانش و پرورش یک عمر آموزش و استیو رهبری و تجربه کاملا مناسب به ما Changemakers استراتژی" گفت: رئیس جمهور Burwell. "استیو رویکرد نوآورانه به اعمال نفوذ تکنولوژی به پیشرفت های آموزشی, موفقیت, با کیفیت بالا, بورس تحصیلی و تعالی عملیاتی خواهد شد تاثیر فوری در جامعه ما و کمک به ما را دید جامع برای دانشگاه را در آینده به زندگی است."

Munson که فرض را بر نقش جدید خود در فوریه 24, می پیوندد AU در یک زمان تحول – یک سال به اجرای جدید دانشگاه برنامه استراتژیک است. به عنوان AU CIO Munson همکاری را با دانشگاه رهبران برای جذب و حفظ دانشجویان و بهبود تجربه یادگیری خود را گسترش تحقیقات و بورس تحصیلی ابتکارات و پیشرفت دانشگاه اثربخشی عملیاتی.

Munson صرف قبلی هفت سال به عنوان مدیر ارشد فناوری اطلاعات در Marymount University in Arlington, Virginia. در طول تصدی خود در Marymount, Munson راه اندازی جدید برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و مدیریت آموزش سیستم های. او را برمی گرداند به دانشگاه آمریکایی پس قبلا خدمت به عنوان یک مدیر مجتمع راه حل های فن آوری در OIT از 2010-2013.

"من بسیار هیجان زده هستم و افتخار دارم که این فرصت را برای بازگشت به دانشگاه و پشتیبانی استراتژیک جدید طرح می سازد که پس از چند دهه از موفقیت و نمودار بلند پروازانه مسیر رو به جلو" گفت: Munson. "من به دنبال به جلو به همکاری در سراسر AU در جامعه عملی و راه حل های موثر است که پیشبرد اهداف ما است."

قبل از کار در آموزش عالی Munson در خدمت به عنوان یک مشاور فناوری در شمال کوهستانی و شرکت Accenture. در طول مشاوره تصدی Munson به دست آورد با ارزش تجربه کار در سراسر طیف متنوعی از فناوری های صنایع و سازمان ها.

Munson به دست آورده لیسانس خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه واندربیلت.

در مورد دانشگاه آمریکایی

در آن 127 سال سابقه آمریکایی دانشگاه ایجاد کرده است شهرت برای تولید changemakers با تمرکز بر چالش های جهان در حال تغییر. طلا را به دست آورد به رسمیت شناختن جهانی آموزش و پرورش, خدمات عمومی, یادگیری تجربی و فعال سیاسی و متنوع دانش آموزان و همچنین علمی و پژوهشی و تخصص در طیف گسترده ای از مناطق از جمله هنر, علوم انسانی, کسب و کار, ارتباطات, علوم سیاسی و سیاست, حکومت قانون و دیپلماسی است.

-AU-tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب