سونی WH-1000XM4 هدفون به نظر می رسد در خارج مثال

خارج شده و همچنان سنت خود را از نشت محصولات اولیه و آخرین قربانی هستند بسیار پیش بینی سونی WH-1000XM4 هدفون. آ

توسط BASHARIATEMROOZ در 15 خرداد 1399

خارج شده و همچنان سنت خود را از نشت محصولات اولیه و آخرین قربانی هستند بسیار پیش بینی سونی WH-1000XM4 هدفون. آنها در حال حاضر ذکر شده در خرده فروش سایت کامل با جزئیات از ویژگی های تجزیه و قیمت گذاری.


به نظر می رسد XM4s خواهد بود جزئی به روز رسانی در حال حاضر بسیار عالی WH-1000XM3s با علاوه بر این از برخی از جدید AI ترفند برای زمان واقعی ارتقاء از فشرده سازی فایل های موسیقی. درباره بخش همچنین نشان می دهد مدل های جدید خواهد آمد با همان 40mm پلیمر کریستال مایع (LCP) رانندگان 30 ساعت عمر باتری و سمت کنترل های لمسی. سونی کلاس پیشرو لغو سر و صدا نیز در این لیست اما معلوم نیست اگر هر چیزی در مورد آن تغییر کرده است.


در حالی که به عقب, اخبار آغاز شد که سونی آماده برای اضافه کردن یک جدید "هوشمند صحبت کردن در" ویژگی به XM4s که باعث خواهد شد یک صدای محیط از حالت یک بار آن را تشخیص کاربر در تلاش است تا با کسی صحبت کنید و به طور خودکار تنظیم موسیقی و لغو سر و صدا پس از این گفتگو است.

در اوایل این سال ما شاهد زنده عکس از هدفون از یک لیست در برزیل Anatel گواهینامه آژانس تایید کرده است طراحی. جدید لیست خارج شده است که سونی WH-1000XM4 ذکر شده است در $348 است که دقیقا با همان قیمت به عنوان سلف خود.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب