سونی WF-XB700 واقعا گوشی بی سیم بررسی

WF-XB700 آخرین Sony باس فوق العاده صف. به اشتباه با WH-XB700 که اندازه کامل circumaural هدفون WF-XB700 که ما ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 تیر 1399

WF-XB700 آخرین Sony باس فوق العاده صف. به اشتباه با WH-XB700 که اندازه کامل circumaural هدفون WF-XB700 که ما امروز به دنبال یک جفت بی سیم واقعا از earbuds.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

WF-XB700 هستند مقرون به صرفه تر جایگزین برای سونی محبوب اما گران WF-1000XM3 گوشی. این را شامل نمی شود فعال نویز و برخی از ویژگی های پیشرفته تر از WF-1000XM3 اما یک ویژگی استاندارد مجموعه با علاوه بر این از فوق العاده صدای باس. در 130 دلار WF-XB700 کامل 100 دلار ارزان تر از WF-1000XM3 و بیشتر در خط با Samsung Galaxy جوانه و استاندارد اپل AirPods.

در حالی که ارزانترین واقعا گوشی بی سیم در بازار, سونی WF-XB700 به طور بالقوه می تواند یک انتخاب خوب برای کسی که به دنبال یک محصول با کیفیت از یک مطلب معتبر با نام تجاری به جای چیدن چیزی از آمازون معامله bin. بیایید ببینید که چگونه به خوبی آنها کرایه به خصوص در برابر تاسیس رقبا.

طراحی

WF-XB700 آمده در حال حاضر مشترک قرص به شکل مورد است. این مورد است که کمی بزرگتر از آنچه که بسیاری واقعا گوشی بی سیم دارند اما این دلیل نیست که آشکار بعد از آن هنگامی که شما را از گوشی خارج.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

مورد به پایان رسید در مات پلاستیکی و احساس می کند بسیار خوب است. درب شفاف است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن وضعیت Led ها به صورت موردی و فردی داخل گوشی بدون باز کردن آن است. پس گفت که Led ها به صورت مورد و گوشی نقطه در یک جهت متفاوت است بنابراین شما همیشه نمی توانید همه آنها را ببینید در یک نگاه از همان زاویه.

پشت مورد USB-C کانکتور شارژ.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

باز کردن درب شما متوجه است که این مورد طراحی شده است به جلو کج, ساخت گوشی زاویه دار نسبت به شما. این اثر شبیه به باز کردن یک پرونده برای یک قطعه از طلا و جواهر است اما به احتمال زیاد انجام می شود بنابراین شما می توانید تمام Led با وضوح بیشتری از خارج از هنگامی که درب بسته است. اما به عنوان ما در مورد قبل که کاملا کار نمی کند.

قبل از اینکه من به گوشی خود را, من می خواهم به ذکر است که درب کاملا رضایت بخش باز و بسته کردن ساز. واضح سونی مهندسین پرداخت می شود توجه به این طرح و این در واقع بسیار کمی بهتر از کسانی که شما را با ارزان واقعا گوشی بی سیم.

در حال حاضر بر روی گوشی. هنگامی که شما یکی از آنها را شما درک کنند که چرا این مورد است که بسیار بلندتر از بسیاری دیگر واقعا گوشی تلفن بی سیم موارد است. این گوشی به نظر می رسد گسترده در ابتدا و بزرگتر از آنچه که من تا به حال پیش بینی بر اساس تصاویر است. آن را تقریبا بیگانه به دنبال محوطه با یک کاملا طبیعی خارجی و سپس تمام انواع اشکال و زائده امده از آن است. سه لایه وجود دارد به طراحی بیرونی مورد و سپس لایه دوم است که نشسته است در داخل گوش خارجی و سپس در نهایت بخشی است که می رود در گوش خود را.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

همه از این می دهد WF-XB700 گوشی کاملا منحصر به فرد ظاهر و در ابتدا مطمئن نبودم که چگونه این حتی می رود در گوش من. من ارزیابی اولیه که آرم سونی در خارج خواهد بود افقی هنگامی که من آنها را می پوشند اشتباه بود و آرم نشسته تقریبا عمودی یک بار آنها را در گوش خود را. هنگامی که شما کشف که قرار دادن آنها در این است که به عنوان آسان به عنوان هر نوع دیگر گوشی.

کتابچه راهنمای کاربر برای این گوشی به نظر می رسد توصیه می شود که شما پیچ و تاب و آنها را در حالی که قرار دادن در گوش خود اما من نمی خواهد کاملا توصیه می کنند که. این گوشی در خوب حتی بدون چرخاندن و آن را بسیار آسان برای قرار دادن بیش از حد فشار در گوش خود را در حالی که چرخاندن آنها در پس از آن به نظر می رسد کمی ناامن به عنوان به خوبی.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

هر دو گوشی دارای یک دکمه برای کنترل تمام توابع. لیست توابع به نظر می رسد بیش از حد در ابتدا اما به عنوان شما با استفاده از آنها شما به آن استفاده می شود. دکمه در سمت چپ کنترل حجم; شما را فشار دهید برای افزایش و فشار دهید و نگه دارید به کاهش است. این دکمه در سمت راست کنترل playback را فشار دهید یک بار برای play/pause دو بار به جست و خیز رو به جلو سه بار به جست و خیز به عقب. اگر شما را فشار دهید و نگه دارید و آن را فعال دستیار صوتی در گوشی خود را. هر دو سمت چپ و راست دکمه فشرده شود می تواند انتخاب کنید تا/پایان تماس.

من این را می گویند در مورد دکمه; سونی تا به حال این حس مشترک را برای اجرای این دکمه در کنار گوشی و نه در بالای آنها. این به این معنی شما می توانید آنها فشار و بدون فشار دادن کل گوشی عمیق تر به گوش خود را. تعدادی از تولید کنندگان که موفق به درک این مفهوم طراحی اولیه است گیج کننده.

اندازه گوشی است که کمی بزرگ و آنها نیز از چوب کمی منصفانه از گوش خود را. این به این معنی شما نمی توانید به راحتی آنها را می پوشند ، آن هم نه به خصوص راحت برای پوشیدن آنها را با یک ماسک صورت, به خصوص اگر شما کوچکتر گوش مانند معدن که کشیده در توسط تسمه الاستیک.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

موضوع دیگری با طراحی WF-XB700 است که به نظر می رسد برگزار می شود در محل فقط با راهنمایی گوش داخل گوش خود را. در حالی که آن را هرگز احساس مانند آنها می افتد با توجه به توده های اضافی حلق آویز کردن گوشی تمایل به گزاف گویی در گوش خود را هنگامی که شما راه رفتن و یا اجرا. این است که با توجه به شوک می رود که از طریق پاشنه خود را زمانی که آنها به زمین برخورد باعث می شود که بدن از گوشی به گزاف گویی به عنوان آن را تنها در محل برگزار می شود در یک نقطه. این باعث ایجاد یک کوچک اما قابل توجه لرزش در گوش خود را هر زمان که شما راه رفتن بر روی یک سطح سخت است که ممکن است یا ممکن است نه زحمت شما را.

نکته در مورد طراحی WF-XB700 آن است که IPX4 امتیاز برای مقاومت در برابر آب. این به این معنی شما می توانید آنها را در طول تمرینات و یا در باران بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آب و یا عرق آسیب. آنها, اما, امتیاز, برای استفاده در زیر آب. همچنین این امتیاز فقط برای گوشی و نه در این مورد.

آسایش

WF-XB700 هستند منطقی و راحت جفت گوشی. سیلیکون گوش راهنمایی نرم هستند و به طور پیش فرض اندازه متناسب با گوش من کاملا. اگر این مورد برای شما وجود دارد بیشتر از اندازه در جعبه.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

اما به دلایل ذکر شده در بخش قبلی من همیشه با این گوشی. ارتعاشات در حالی که راه رفتن بودند کاملا قابل توجه است و نه چیزی است که من می تواند چشم پوشی است. همچنین به نظر می رسد که بخشی از پلاستیک نشسته در برابر گوش من در یک راه خاص است که برای مدت زمان کوتاه قابل توجه نیست و در همه, اما اگر من آنها را می پوشند برای بیش از 30 دقیقه من احساس فشار در اطراف ورودی کانال گوش. این ممکن است به خاطر این گوشی در اصل با استفاده از این منطقه به لنگر کل وزن به جای استفاده از چیزهایی مانند باله که برخی از گوشی های دیگر استفاده کنید.

بنابراین برای کوتاه بیحرکت جلسات من کاملا خوشحال با راحتی از این گوشی اما من نمی خواهد با استفاده از این برای تمدید جلسات و یا در حال اجرا است. اما برای راحتی در گوش می تواند کاملا ذهنی را بر اساس اندازه گوش تا مسافت پیموده شده خود را متفاوت خواهد بود.

نرم افزار و ویژگی های

WF-XB700 سازگار با سونی هدفون اتصال برنامه. این به این معنی شما نمی توانید به سفارشی کردن صدا, به روز رسانی سیستم عامل و یا دسترسی به هر گونه توابع اضافی. شما بسیار بسیار محدود به آنچه که شما در خارج از جعبه و هر آنچه که خود را متصل به تلفن را ارائه کرده است.

WF-XB700 پشتیبانی از بلوتوث 5.0 اما وجود چند جفت شدن دستگاه پشتیبانی می کند. از لحاظ کدک های شما محدود به SBC و AAC اما همانطور که من اغلب می گویند در این بررسی چه کدک ها شما باید کمتر از تاثیر در کیفیت صدا از چه کدک اجرا شده است و چه صوتی کد گذاری شده است رمزگشایی و سپس پردازش شده است.

WF-XB700 فاقد NFC بنابراین هر جفت به صورت دستی انجام می شود. خارج از جعبه آنها در حال حاضر در حالت مرتبطسازی بنابراین شما خوب به آن بروید. اگر شما نیاز به تعمیر آنها فقط فشار دهید و نگه دارید دکمه در هر دو گوشی برای هفت ثانیه برای قرار دادن آنها را به حالت مرتبطسازی است.

چیز عجیب و غریب با WF-XB700 است که اطلاعیه های مربوط به اتصال و جفت شدن اغلب اتفاق می افتد فقط در سمت چپ گوشی حتی زمانی که هر دو در حال استفاده هستند. هر دو گوشی اعلام خواهد کرد خود را فردی وضعیت باتری اما برای هر چیز دیگری که نگرانی آنها را هر دو اعلام فقط اتفاق می افتد در یک گوش. هنوز مطمئن شوید که چه منطقی پشت آن است.

عملکرد

سونی WF-XB700 خوب صدایی جفت گوشی. صدا بدیهی است که طراحی شده است به تشدید باس اما بقیه طیف های صوتی بسیار متعادل است. این است که خروج از آنچه ما به طور معمول در سونی باس فوق العاده هدفون است که ویژگی های یک پین های شل-طرفه صدا امضا که باعث می شود آن را سخت برای اطلاع از هر چیز دیگری در صدا دیگر از باس.

با شروع از پایین-پایان WF-XB700 اند شاید یکی از مهمترین و مهار افزایش باس من شنیده ام در سونی تاریخچه. نه خجالتی از رفتن همه از سونی باس فوق العاده محصولات اغلب از ویژگی های گزاف پایین-end که تحت الشعاع خود را گوش. WF-XB700 طول می کشد بیشتر ذوق رویکرد در اینجا با یک اندازه گیری پیچ و تاب و از حجم گیری در سراسر باس محدوده. ما در حال صحبت کردن خیلی بیشتر از مورد 5dB افزایش در سراسر محدوده.

چه می کند این است که به یک ضربه کوچک به کم پایان و بدون باد آن را از نسبت است. طبل و دیگر سازهای کوبه ای عمیق تر ضربت به آنها را بدون از دست دادن خود ذات است. الکترونیکی باس قطره هستند که فقط کمی لذت بخش تر و بدون باد گوش خود را. وجود دارد کمی از سر و صدا و boominess به عنوان یک نتیجه از افزایش فرکانس که نیست به معنای افزایش, اما آن را بیش از حد منحرف در اینجا و با توجه به این مطالب (فیلم بازی) حتی ممکن است لذت بخش است.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

شاید بهترین چیز در مورد این اندازه گیری پاسخ باس است که آن را نمی نشت به اواسط محدوده که بسیار تمیز و طبیعی است. وجود دارد بدون مزاحم پایین-متوسط افزایش است که فقط باعث می شود مرد صدای مصنوعی و آزار دهنده است. در آهنگ های که لازم نیست یک تن از باس, شما هنوز هم می تواند بشنود تمام ابزار و خواننده به وضوح به اندازه کافی و این چنین نیست که اگر باس نشان نمی دهد تا حزب لغو شده است.

بالا پایان است که کامل نیست اما این هم وحشتناک نیست. وجود دارد به نظر می رسد به یک بیت از یک شیب در پایین-زیر محدوده اما به نظر می رسد را انتخاب کنید تا بعد. این باعث می شود یک قطره کوچک در جزئیات و حضور در سازهای زهی و زن خواننده اما بالاتر-جزئیات پایان می آید از طریق با چیزهایی مانند سنج سقوط. بنابراین وجود یک بیت از یک عدم تعادل وجود دارد و برخی از S و T برای تلفن های موبایل می تواند از طریق قوی تر از در نظر گرفته شده اما به طور کلی بالا نیست بیش از حد نخ نما به عنوان شما می توانید اصل حضور و گسترش در منطقه ای که من هستم فقط استفاده می شود به در, مدرن, سونی صوتی.

هنگامی که دیده می شود به عنوان یک کل صدا و امضا می تواند بهترین توصیف به عنوان سرگرم کننده است. در حالی که تقویت باس محصولات صوتی طراحی شده برای سرگرم کننده آنها اغلب قربانی آنقدر در محراب باس که معمولا وجود دارد هیچ چیز دیگری در سمت چپ برای شنیدن صدا. WF-XB700 اجازه می دهد تا شما کیک خود و خوردن آن را بیش از حد; شما می توانید لذت بردن از یک سلیقه اعمال افزایش باس در حالی که همچنین قادر به ایجاد کردن صدای خواننده و سازها در صدا.

در حال حاضر اعطا شده آن را دقیق ترین و یا روح صدا و حتی نسبتا محدود bass boost ممکن است برای همه. سامسونگ Galaxy جوانه ها و جوانه های جدید+ صوتی را دقت پایین پت با یک کاملا تمیز و بی طرف و دقیق صدا را دوست دارد که شما به ندرت از بلوتوث گوشی. اما WF-XB700 به وضوح نمی خواهید برای دقت به طوری که یک مقایسه عادلانه نیست. و در هر صورت آنها را صدا لیگ بهتر از استاندارد اپل AirPods.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

بازگشت به WF-XB700 این گوشی بزرگ عملکرد تصویربرداری است که در حال حاضر انتظار می رود از هر نیم جفت مناسب و معقول از گوشی یا هدفون. صدا نیست فوق العاده; شما در حال گرفتن یک بلندگو-مانند تجربه در اینجا, اما در همان زمان آن را منطقی جادار و بدون صدایی بیش از حد بسته بندی در.

وجود دارد یک زن و شوهر از niggles با صدا. یک صدا در این گوشی هرگز نمی تواند درست باشد 0%. حتی در پایین ترین سطح حجم شما می توانید شنیدن صدا هنوز هم کمرنگ پخش در پس زمینه. این مسئله مانند اما تنها چیزی که شایان ذکر است.

یکی دیگر کمی بیشتر آزار دهنده است. وجود دارد کمی منصفانه از سر و صدای پس زمینه است که می تواند قابل شنیدن شرایطی حق. اگر شما در حال گوش دادن به این در یک اتاق آرام و سپس شما می توانید سر و صدا در پس زمینه در زمانی که هیچ چیز دیگری در حال پخش است. آن را به خصوص آسان به اطلاع زمانی که DAC/amp داخل گوشی ضربه در داخل و خارج. وقتی با گوشی بازی نمی هر چیزی سیستم صوتی تعطیل تا آن را دریافت سیگنال. گاهی اوقات برنامه در گوشی می توانید با ارسال یک سیگنال حتی زمانی که هیچ صدا وجود دارد برای چیزهایی مانند Gif ، این باعث خواهد شد که سخت افزار به لگد زدن به عمل و اگر شما اتفاق می افتد به آنها را در یک نسبتا آرام اتاق آن را بسیار آسان برای شنیدن صدای خش خش پخش در بلندگو و سپس آرام دوباره زمانی که سیگنال قطره.

صدای خش خش زمینه یک مسئله مشترک در محصولات بلوتوث, به خصوص آنهایی که ارزان تر هستند به عنوان اجزای نیست کیفیت بالا به اندازه کافی به زحمت اتو کردن از این مسائل است. این نیست که آزار دهنده و قابل توجه نیست و در همه هنگام بازی موسیقی اما اگر شما یک دوست و یا در آینده بیش از هدفون های سیمی و سپس شما احتمالا نمی خواهد بیش از حد خوشحال.

صوتی با زمان نهفتگی در WF-XB700 قابل قبول است. آن را بیش از حد منحرف در حالی که تماشای ویدئوها و نمی مانع من تجربه گیم پلی یا.

میکروفون عملکرد مناسب و معقول است. صدای فراموش صدای کمی رباتیک و شما می توانید شنیدن سر و صدا لغو الگوریتم کار بین مکث اما به طور کلی صدا قابل قبول است برای تماس.

باتری

WF-XB700 یک ادعا مستمر عمر باتری 9 ساعت است. این مورد را فراهم می کند یک هزینه اضافی برای یکی دیگر از 9 ساعت استفاده پس از یک ترکیب 18 ساعت عمر باتری.

در طول معمول باتری تخلیه آزمون WF-XB700 رفت و در حدود 9 و نیم ساعت پخش مداوم. که بسیار طولانی تر از بسیاری از واقعا گوشی بی سیم در کلاس خود از جمله کهکشان جوانه و اپل AirPods و نزدیک به گران تر کهکشان جوانه+. ترکیب 18 ساعت ممکن است به نظر نمی رسد که قابل توجه نسبت به مدل های دیگر اما WF-XB700 ارائه می دهد بیشتر از آن را به طور مداوم به جای تقسیم آن بیش از اتهامات متعدد.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

صحبت از شارژ این چیزی است که طول می کشد در حالی که در WF-XB700. شارژ گوشی 2.5 ساعت طول می کشد و شارژ مورد خود را طول می کشد 3 ساعت. این گوشی نیز نسبتا گرم و زمانی که آنها در حال شارژ در این مورد و قرار دادن آنها در مثل است که به خصوص لذت بخش است.

سونی یک شارژ سریع راه حل از نوع فراهم می کند که یک ساعت از عمر باتری پس از فقط 10 دقیقه در مورد. این کار به عنوان آگهی و گوشی به طول انجامید عادلانه کمی طولانی تر از یک ساعت در تست من. این باید خوب برای اکثر مواقع اما آماده برای یک انتظار طولانی برای یک شارژ کامل.

حکم

همانطور که ذکر شد در ابتدا سونی WF-XB700 قیمت در حدود 130 دلار است که کاملا معقول مقدار پول برای عدم ورود به سطح مدل از یک شرکت مشهور است. و برای قیمت, من فکر می کنم WF-XB700 است که واقعا ارزش خوب است.

غذای آماده کلیدی برای من در اینجا این است که کیفیت صوتی است که بسیار خوب است و نه چیزی است که شما می توانید برای اعطا با واقعا گوشی بی سیم. پس از استفاده از یک نمایشگاه تعدادی از این من آمده ام به غم تحقق است که تنها تعداد کمی از آنها باید برخی از صورت ظاهر از کیفیت صدا خوب در حالی که بسیاری از آنها فقط بی پایان. بسیاری از هزینه فقط به مطمئن شوید که آنها در همه کار آن را به عنوان آسان نیست برای اجرای این فرم فاکتور بنابراین معمولا توجه بسیار کمی پرداخت می شود به چگونه آنها را صدا. که یکی از دلایلی که من شخصا روزانه درایو واقعا گوشی تلفن بی سیم تنظیم شده است.

Sony WF-XB700 truly wireless earphones review

اما WF-XB700 چه باک روند تا حدودی و در میان صدایی بهتر مجموعه در بازار است. تاکید بسیار بر داشتن باس فوق العاده به عنوان آن را در قلع می گوید اما بقیه صوتی امضای نیز جای تعجب و متعادل. یک مجموعه مانند این به طور معمول خواهد بود محفوظ است و برای استفاده در طول تمرینات به خصوص با چیزهایی مانند آن IPX4 آب-مقاومت در برابر امتیاز اما من آنها کاملا قابل استفاده برای گوش دادن انتقادی نیز هست و من لزوما به تغییر آنها را برای چیزی بهتر است اگر من فقط می خواهم به نشستن و گوش دادن به برخی از موسیقی. آن را نیز کمک می کند که عمر باتری بسیار خوب عنوان شده است به طور کلی مورد بوده است با تعداد زیادی از سونی بلوتوث محصولات.

بنابراین به طور کلی برای 130 دلار WF-XB700 هستند یک گزینه جذاب است. من هنوز هم توصیه Samsung Galaxy جوانه+ اگر شما می خواهید یک طرف تر صدا اما برای کسانی که مانند یک بیت از تقویت باس بدون به خطر انداختن بیش از حد در بقیه صدا WF-XB700 جامد هستند خرید کنید و توصیه من.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب