سونی WF-SP800N TWS earbuds آمده با ANC و تا 26 ساعت عمر باتری

امروز سونی پرده برداری از آخرین واقعا بی سیم (TWS) از earbuds با نام تجاری جدید WF-SP800N. آنها با فعال لغو سر و صدا (ANC) به عنوان به خوبی به عنوان IP55 آب و گرد و غبار مقاومت و مقدار زیادی از عمر باتری برای نگه داشتن شما را در تمرینات خود را و یا هر کار دیگر شما آنها را پرتاب.

Sony WF-SP800N TWS earbuds come with active noise cancelation and up to 26 hours of battery life

جدید سونی با جوانه بخشی از آن اضافی باس سری صوتی و آمد با گوش طراحی و تنظیم arc پشتیبانی می کند. هر جوانه در وزن 9.5 گرم است که کمی در طرف سنگین تر. وجود کنترل های لمسی در هر طرف و همچنین تطبیقی, کنترل صدا با پروفایل مجزا برای راه رفتن در حال اجرا و متفاوت رفت و آمد و حالت است. شما همچنین قادر خواهید بود برای تنظیم دقیق خروجی صدا از طریق سونی هدفون اتصال برنامه. آنها جفت بیش از بلوتوث 5.0 و کار با هر دو اندروید و iOS.

Sony WF-SP800N TWS earbuds come with active noise cancelation and up to 26 hours of battery life

عمر باتری یک منطقه که در آن سونی با هدف اکسل با WF-SP800 به عنوان earbuds امتیاز در 9 ساعت عمر باتری با ANC در (13 ساعت بدون) در حالی که در مورد حمل می افزاید: یکی دیگر از 9 به 13 ساعت بسته به اگر شما لغو سر و صدا ، سریع 10 دقیقه شارژ خواهد شد خوب برای 1 ساعت عمر باتری با توجه به Sony اما متاسفانه هیچ شارژ بی سیم در هیئت مدیره.

سونی WF-SP800N آمده در سیاه و سفید و آبی و نارنجی رنگ. خرده فروشی تنظیم شده است در $200 (€185) و آنها در دسترس هستند در سونی در وب سایت رسمی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im