شش دلیل مداوم اجتماعی فاصله خواهد f**king سنگ

توسط دومینیک Raab وزیر امور خارجه آن است که غیر ممکن است برای از چپ به مثبت ؟ آنها تا کور ایدئولوژی آنها نمی ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 اردیبهشت 1399

توسط دومینیک Raab وزیر امور خارجه

آن است که غیر ممکن است برای از چپ به مثبت ؟ آنها تا کور ایدئولوژی آنها نمی توانند تشخیص این دولت دست آوردهای ؟

دیروز انگلستان را در مرگ و میر بیش از هر در اروپا است. ایتالیایی ها و اسپانیایی و قدر توسط آلمانی ها ، این چپ دروغ وجود دارد که هیچ انگلیسی استثنایی شده است و واقعا در معرض.

در عین حال هنوز هم به من اعلام این خبر تمام می شنوم است griping. آزمون بیمارستان PPE. چرا ما نمی توانیم برای یک لحظه به رسمیت شناختن است که ما آمده اند بالا ؟

اتحادیه اروپا شگفت زده دستاورد ما. در سراسر 27 کشور آنها در حال تماشای و آموزش از ما ،

"ما تا به حال تمام مزایای آنها می گویند. "ما تو را دیدم چه بود.' بله ما بود و ما بسیار بریتانیا بیشتر از آن. اما Quislings اینجا هنوز زاری.

شما می خواستم مرگ و میر ناشی از مراقبت از خانه اضافه شده ؟ من آن را انجام داد. یونان هزاران نفر از بازنشستگان آنها هنوز طبقه بندی به عنوان 'خوب داشتن خواب طولانی'. ما در حال تنبیه کنید برای انجام یک شغل مناسب.

ما تنها کشور در اروپا که رهبر نه تنها قرارداد COVID-19 اما شده در بخش مراقبت های ویژه با آن است. کسانی که دیگران باید قطع سر خود را در شرم.

این یک رقابت نیست. اعداد مهم نیست به غیر از زمانی که من وانمود من می خواهم آمار آزمون من هدف آخرین جمعه و رسانه های همراه با آن رفت چرا که من سعی کردم.

اما در حال حاضر اجازه می دهد تا یک دوم سلام این اولین پیروزی در اروپا پس از کاترینا و امواج در سال 1997. و من به شما قول می دهم این است. پس از مبارزه با تروریسم در اروپا را شبیه هیچ چیز نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن