شش پیش بینی از نحوه مستند خواهد همه چیز را تغییر دهید که مجموع bollocks

در ماه آوریل هر کس و همسرش, اظهار, درباره مستند چگونه تغییر خواهد کرد بریتانیا برای همیشه با توجه به سلیقه خود

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 تیر 1399

در ماه آوریل هر کس و همسرش, اظهار, درباره مستند چگونه تغییر خواهد کرد بریتانیا برای همیشه با توجه به سلیقه خود. اما آن bollocks. در اینجا برخی از نمونه های.

بیشتر رانندگی در همه جا

خوبان عدم وجود ترافیک عدم آلودگی محیطی آرام جاده ها در شب – این شگفت انگیز است که مردم فکر می کردند این می ماند که راه. هیچ. همه ستون به یک ماشین برای بچه ها به پارک و یا بازدید از یک قفل شهر ساحلی لحظه ای آن اجازه داده شد که به دلیل متفاوت است.

پایان دادن به اسراف

بیشتر دور انداختن مواد غذایی! بیشتر مد سریع! دوره جدیدی از استفاده مجدد بازیافت و مرمت! به جز نیمی از مشاغل در بریتانیا بستگی شایع مصرف بنابراین اگر ما به عقب بر گردیم به آن وجود دارد می تواند یک فروپاشی اقتصادی و شما بیکار می شود حتی اگر شما کار نمی کند در Primark.

بهتر و مهربانتر سیاست

ناگهان تمام مشکلات یک دهه اخیر – بی خانمانی که با کمبود بودجه روبرو NHS – حل شد در یک سکته مغزی. که بازگشت به آن چگونه استفاده می شود ؟ خوب دولت برای یک, بنابراین کارکنان بیمه خدمات درمانی پرداخت به پارک دوباره و Priti پاتل وعده داده است خواب خشن در خیابان توسط آگوست 1st.

یک حس اجتماعی

کف زدن برای بیمه خدمات درمانی در حالی که همسایگان ما ضرب دیده تابه, خود, خرید, دیدن آنها را در همان پارک – جهان محلی شد دوباره. تا همه ما متوجه نزدیکی است که هیچ جایگزینی برای مردم شما در واقع با.

خداحافظی به دفتر

با همه کار از خانه تا 70 درصد از بهره وری قبلی چرا ما همیشه بازگشت به دفاتر ؟ شاید به این دلیل که خود را مدیر یک دمدمی مزاجی کنترل که به درستی گمان شما را از سیگار کشیدن ماری جوانا در 10در در, stripey لباس خواب?

پایان بوریس جانسون

چگونه می تواند به بریتانیا حمل با بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر بعد از این ؟ پس از مرگ است ؟ پس از Cummings? اما به نظر می رسد تعداد زیادی از Brexity افرادی که او را پشتیبانی می کند در ماه دسامبر تغییر نکرده و ذهن خود را به با شما موافقم یک شبه. با عرض پوزش در مورد آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب