شش نفر آن را امن برای صحبت کردن در حالی که با پوشیدن ماسک خود را در اطراف چانه خود را

بیمار از پوشیدن خود را به صورت ماسک بر روی واقعی خود را ، آن را احساس طبیعی تر در چانه خود را? این شش نفر نمی

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 تیر 1399

بیمار از پوشیدن خود را به صورت ماسک بر روی واقعی خود را ، آن را احساس طبیعی تر در چانه خود را? این شش نفر نمی تواند مراقبت کمتر اگر شما تف به پرواز در آنها:

کودکان

هر چند بچه ها نیست, بازگشت به مدرسه تا سپتامبر ما باید خود را تست ایمنی جمعی با این حال ما می توانیم. آنها را خوب چهره به چهره و اثبات چگونه اشتباه تمام کسانی که معلمان پس دولت مشاوره واقعا هستند.

حیوانات خانگی

سگ و گربه و حتی پرندگان مهم نیست که در آن شما را انتخاب کنید به جای ماسک خود را. آنها فقط به عنوان علاقه مند در دیدگاه های خود را در Rebekah Vardy قانونی اقدام به هر گونه مردم هستند و هیچ نگرانی در مورد کوروناویروس communicability. چت دور.

زنبورداران

در حال حاضر به طور کامل به حجاب و محافظت apriarists کامل مکالمه همکاران در این زمان مشکل. خود را daredevil شیوه زندگی باعث می شود آنها را به طور طبیعی laidback وقتی که می آید به پتانسیل انتقال میکروب ها هستند که مهمترین آنها کوچکتر از زنبور عسل است.

Hispters با ریش

و همچنین به عنوان چیزی از یک فشار تا سینه بند برای پیری مرد ریش طبیعی, ماسک صورت. در مستند نر موهای صورت تکامل یافته برای ایجاد یک مانع در اطراف لب ها پر از هنر و صنعت آبجو باقی مانده و گیاهی میان وعده خرده که هیچ ویروس می تواند نفوذ کند.

همسر خود را که هم ماسک خود را در اطراف چانه اش

اگر دو نفر موافقت می کنید که تمام این ماسک بی معنی است که یک سر و صدا در مورد هیچ چیز و هیچ بدتر از آنفولانزا, پس چگونه می تواند از آنها احتمالا آلوده کردن هر یک از دیگر ؟ که منطق mate.

ارواح

افرادی که در حال حاضر در گذشته هیچ چیز به نگرانی در مورد زمانی که آن را می آید به بیماری تهدید کننده زندگی. نادیده گرفتن هشدارهای خود را در مورد فلج اطفال, آنفولانزای اسپانیایی, هنگ کنگ آنفولانزا و آنفولانزا. مطمئن شوید که به طور کامل ضد عفونی خود را Ouija هیئت مدیره پس از استفاده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن