همسایگان مطمئنا نمی تواند متناسب با هر گه بیشتر در باغ خود را

با امکان واکسن احتمالا در افق آن زمان به چشم پوشی از تمام رسمی مشاوره در مورد همه گیر و انجام هر آنچه شما می خ

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مرداد 1399

با امکان واکسن احتمالا در افق آن زمان به چشم پوشی از تمام رسمی مشاوره در مورد همه گیر و انجام هر آنچه شما می خواهم. سعی کنید این بهانه:

"من در خارج'

بودن در خارج به طور چشمگیری کاهش می یابد و گسترش ویروس. آن مشورت نیست کامل ایمنی و هیچ کس تا کنون گفت: اما احساس رایگان برای استفاده از آن به عنوان خود را گرفتن-همه چیز بهانه برای تمام روز, نوشیدن جلسه و کباب با 20 سایر خانواده ها است.

'هیچ کس من می دانم تا به حال این

باید یک افسانه پس از آن اگر هیچ کس در دایره کوچک از آشنایان قرارداد آن را در حالی که کل کشور در مستند. درست مثل آنفولانزای خوکی و آنفلوآنزای مرغی شد bollocks زیرا آنها نمی کشتن هر کسی که شما می دانستم که شخصا. خارج شدن و معاشرت.

'من به تماشای این آدم در یوتیوب...'

کامل حکم به لحن بلافاصله پس از آن. در این مورد شما به تماشای برخی از half-witted توطئه نظریه پرداز مونتاژ گمراه کننده رسانه ها در مورد کلیپ Covid و تصمیم گرفته اند که به شما می دهد به اندازه کافی پوشش برای رفتن به سر می برند غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در یک پارک ماشین.

"من احتمالا تا به حال این

بارهای از مردم بدون علامت و چه کسی می گویند شما یکی از آنها است ؟ آیا شما احساس می کنید واقعا گرم که پشت وجود دارد که آب و هوای آفتابی در ماه آوریل است. که در این صورت شما کاملا امن است و می توانید TransPennine واقعی آل دنباله.

'آنها رو یک واکسن'

با تفسیر اخبار بسیار انتخابی و نادیده گرفتن تمام هشدارهای شما می توانید خودتان را متقاعد کند وجود دارد واکسن آماده برای تزریق در ماه سپتامبر. چرا دیگری را به دولت باز, تمام مدارس ؟ ایا ناپا هر کسی ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب