Honor X1 TWS هدست و روتر 3 پرده برداری کرد MagicWatch 2 می شود یک هنرمند Edition

افتخار با نام تجاری از محصولات جدید چند – به MagicBook Pro (2020) لپ تاپ های جدید تبلت, چشم انداز X1 تلویزیون

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1399

افتخار با نام تجاری از محصولات جدید چند – به MagicBook Pro (2020) لپ تاپ های جدید تبلت, چشم انداز X1 تلویزیون و در حال حاضر چند چیز برای استفاده در اطراف خانه (و یا خارج از آن).

ما شروع با آخرین اضافه شده اما وجود دارد یک زن و شوهر از به روز رسانی های مهم برای تبلت و لپ تاپ.

افتخار روتر 3 یک راه مقرون به صرفه برای ارتقاء شبکه خانگی خود را به Wi-Fi 6. از آن هزینه خواهد شد CNY 220 ($31/€28) هنگامی که آن را راه اندازی در سطح جهان در ماه جولای. این چهار آنتن خارجی (که می تواند به سادگی برابر اگر شما نیاز به حرکت روتر) و همچنین چهار gigabit Ethernet ports (که یکی از آنها می تواند قبول کند یک اتصال WAN).

Honor Router 3 Honor Router 3 Honor Router 3 Honor Router 3 Honor Router 3 Honor Router 3
افتخار روتر 3

روتر وعده در مجموع 3000 مگابیت در ثانیه سرعت انتقال در باند 2.4 GHz و 5GHz. خانه های هوشمند قابلیت های ساخته شده و شما می توانید مدیریت روتر توابع از طریق HiLink برنامه. این دستگاه توسط یک Gigahome dual-core processor (1.2 GHz) با 128 مگابایت RAM و 128 مگابایت ذخیره سازی فلش.

The HiLink app The HiLink app The HiLink app The HiLink app
این برنامه HiLink

افتخار سحر و جادو از Earbuds قابلیت لغو سر و صدا فعال است اما آنها هزینه €100. افتخار X1 TWS earbuds ارائه در دسترس تر جایگزین – آنها ممکن است ANC, اما آنها تنها CNY 170 ($24/€22). و آنها را بزرگ عمر باتری بیش از حد نزدیک به 24 ساعت است.

Honor Router 3 and X1 TWS headset unveiled, MagicWatch 2 gets an Artist Edition

افتخار همچنین معرفی یک هنرمند, نسخه MagicWatch 2 است که ویژگی های لهجه های رنگارنگ در بند مچی و یک تصویر زمینه برای صفحه نمایش برای مطابقت با. لپ تاپ آستین برای MagicBook نرم افزار نیز موجود ورزشی این هنرمند ایجاد طرح.

Artist editions of the Honor MagicWatch 2 and a laptop sleeve Artist editions of the Honor MagicWatch 2 and a laptop sleeve Artist editions of the Honor MagicWatch 2 and a laptop sleeve Artist editions of the Honor MagicWatch 2 and a laptop sleeve Artist editions of the Honor MagicWatch 2 and a laptop sleeve Artist editions of the Honor MagicWatch 2 and a laptop sleeve
هنرمند, نسخه افتخار MagicWatch 2 و یک لپ تاپ آستین

افتخار V6 تبلت (با نام مستعار ViewPad 6) تبدیل خواهد شد در دسترس در بازارهای جهانی برخی از زمان در ماه ژوئن. قیمت هنوز مشخص نیست اما قیمت گذاری برای چین اعلام خواهد شد بین ماه های ژوئن 6 و 13. این MagicBook Pro لپ تاپ راه اندازی خواهد شد در روسیه در ماه سپتامبر.

افتخار را نیز به ارمغان بیاورد انواع دیگر لوازم برقی خانگی – از خلاء و مسواک هوشمند کتری و هوا multipliers.

Honor Router 3 and X1 TWS headset unveiled, MagicWatch 2 gets an Artist Edition

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im