هفت روسی دیگر توطئه های ما می تواند خوش غافل اگر ما تا به حال زحمت بررسی آنها

روسیه در تلاش برای براندازی ما دموکراسی است ؟ Bo-حلقه. چه کسی مراقبت کنید ؟ نه محافظه کاران. در اینجا هفت دیگر

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مرداد 1399

روسیه در تلاش برای براندازی ما دموکراسی است ؟ Bo-حلقه. چه کسی مراقبت کنید ؟ نه محافظه کاران. در اینجا هفت دیگر توطئه علیه بریتانیا ما هرگز نباید نگاه کرد:

سالیسبوری Novichok حمله

بنابراین پوتین می خواهد برای کشتن یک زن و شوهر از خائن? که تنها چگونه خورشید خوانندگان احساس می کنید در مورد داعش, عروس,. ما باید به او اجازه دهید با استفاده از اسراف سمی عصبی عامل و اگر Salisbury به حال خود رها شوند به طور کامل با سلام.

ترور الکساندر لیتوینکو

شاید آرام کلمه در مورد ظروف سرباز یا مسافر ایجاد می شود که strewing پولونیوم-210 در اطراف لندن مرکزی نمی خواهد که هر کسی ناراحت اما در حالت ایده آل بریتانیا را فقط باید آن را به یکی از کسانی که همه چیز و نقل مکان کرد.

واترلو پل چتر ترور

زمانی که KGB رفته به همه مشکل از ابداع یک چتر است که آتش سوزی سم گلوله به مخفیانه کشتن یک بلغاری مخالف, نقشه کشی, با توجه به این وحشتناکی چپ دست. انتقال احترام خود را برای ساخت خود را از طریق کانال های دیپلماتیک.

کمبریج حلقه جاسوسی

جاسوسی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک حرفه ای برای آقایان و چه آقایان انجام داده اند که کشف دو عوامل در میان آنها است که می گویند هیچ چیز به جای صورت تداخل. Kim Philby را ساخته اند یک لعنتی, خوب رئیس MI5 اگر او شده است می خواهم با توجه به این شانس.

Octopussy

ژنرال اورلوف می خواستم برای پیشبرد منافع شوروی توسط انفجار یک کلاهک هسته ای در آمریکا در پایگاه نیروی هوایی در آلمان است. چه کسب و کار است که از ما ؟ ما هیچ کدام از این سه کشور. جیمز باند هرگز نباید ترک کرد.

بحران موشکی کوبا

Krushchev می توانست ساختمان سایت های پرتاب موشک در کوبا بسیار دلایل شخصی. بهتر نیست به فضولی. و اگر جهان نابود شده بود در یک جنگ هسته ای نمی شود بهتر است به می گویند: "هیچ چیزی برای انجام با ما'?

انگلیسی, زیرساخت های, رسانه ها, صنعت و روسیه متعلق به

چرا نگران خودتان ؟ Let sleeping dogs lie.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب