عمل جراحی زیبایی گوش برجسته

در جلسه مشاوره با مشاورین الو جراح و پس از انجام معاینه هزینه نهایی توسط ایشان به شما اعلام می شود. ایشان عمل

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 آذر 1400

در جلسه مشاوره با مشاورین الو جراح و پس از انجام معاینه هزینه نهایی توسط ایشان به شما اعلام می شود. ایشان عمل جراحی زیبایی گوش برای کودکان و بزرگسالان را انجام می دهد. عمل جراحی زیبایی گوش و درمان گوش های برجسته و بیرون زده باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود. جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) یکی از جراحی هایی است که با هدف کوچک کردن لاله گوش، قرینه سازی و … انجام میشود و هدف آن افزایش اعتماد به نفس در افراد است. یکی از مهمترین مواردی که در هنگام جراحی گوش باید در نظر بگیرید، یافتن بهترین جراح اتوپلاستی مشهد و اعتماد به یک تیم پزشکی مناسب برای انجام این عمل است. اگر تصمیم دارید این عمل را با یک جراح اتوپلاستی خوب و با قیمت مناسب انجام دهید می توانید الو جراح را انتخاب نمایید. اگر به دنبال بهترین جراح زیبایی گوش با بودجه مورد نظر خود هستید می توانید با مشاوران الو جراح تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نماییم.

قبل از انجام عمل، باید با جراح پلاستیک خود مشورت کنید. • گوش جمع شده: بخشی از گوش فاقد پوست و غضروف در بخش خارجی پشت گوش است. اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش در قسمت قابل مشاهده گوش خارجی انجام می شود. میکروتیا زمانی است که گوش های شما بزرگتر از حد طبیعی باشد. این عمل در افرادی انجام می شود که گوش های آنها برجسته بوده و از سر فاصله دارد. در این عمل که برای افرادی با گوش های برجسته انجام می شود، اندازه، شکل، حالت گوش ها و یا نامتقارن بودن آنها اصلاح می شود. چه افرادی می توانند جراحی زیبایی گوش انجام دهند؟ هزینه جراحی گوش در مشهد از 6 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان می باشد. علاوه بر این، برخی از افراد ممکن است قبلاً عمل جراحی زیبایی گوش انجام داده باشند و از نتیجه اتوپلاستی راضی نباشند. یک جراح اتوپلاستی خوب برای بیمار خود وقت می گذارد تا اهداف او را از انجام عمل جراحی به خوبی درک کند تا نتیجه ای را رقم بزند که بیمار از آن راضی باشد.

معاینه. جراح پلاستیک شکل، اندازه و محل قرارگیری گوش های شما را ارزیابی می کند.پس از ایجاد برش، جراح بر اساس صلاح دید غضروف و پوس اضافی را بر میدارد و غضروف را در موقعیت جدید با نخهای بخیه در موقعیت جدید شکل میدهد. منافذ بینی به راحتی شکل خواهند گرفت مگر این که جراح به شدت محتاط باشد. عمل اتوپلاستی ضمن ایجاد تعادل و تناسب گوش با صورت، شکل طبیعی تری ایجاد می کند. اتوپلاستی (جراح زیبایی گوش) خطوط غیر نرمالی را ایجاد می کند که موجب به عقب برگشتن گوش ها می شود. در انتخاب جراح زیبایی گوش دقت کنید که دارای تخصص کافی و مجوزهای لازم باشد. در این موارد، ممکن است بخواهند برای افزایش اندازه گوش خارجی خود، جراحی زیبایی گوش انجام دهند. آنها معاینه فیزیکی گوش خارجی را انجام می دهند و با ابزاری به نام اتوسکوپ به داخل گوش نگاه می کنند.

ایجاد شدن گوش برجسته، اغلب جنبه ژنتیکی دارد و ژن آن غالب است. حتی ممکن است تقارن ایجاد شده میان گوشها از بین برود. بیمار در 2 هفته اول بعد از عمل باید به توصیهها و مراقبتهای بعد از عمل به خوبی عمل کند تا محل برش جراحی به خوبی ترمیم شود و عفونت و زخم ایجاد نشود. اتوپلاستی برای هر کسی که از اندازه، شکل یا ظاهر گوش خود ناراضی باشد مناسب است. اگر گوش به طور مناسب رشد نکند، می توانید برای اصلاح اندازه، موقعیت یا شکل گوش خود، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی انجام دهید. به دلیل آسیب، ضربه، یا یک مشکل ژنتیکی از بدو تولد شکل غیر طبیعی دارند. فردی که قصد جراحی دارد باید از نظر ابتلا به بیماری های زمینه ای مورد بررسی قرار گیرد. برای انجام جراحی بیمار باید از نظر جسمی در سلامت کامل باشد و بیماری خاصی نداشته باشد. در جلسه مشاوره با جراح بعد از بررسی شرایط مورد نیاز برای عمل شما هزینه کامل درمان به شما ارائه داده می شود.

 

عمل زیبایی گوش
جراحی زیبایی گوش
جراحی زیبایی لاله گوش
جراحی زیبایی گوش کودکان
جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی گوش در تهران
عمل جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی لاله گوش در تهران
جراحی گوش برجسته
جراحی عقب بردن گوش
جراحی گوش برامده
جراحی گوش کودکان
عمل گوش برجسته
عمل جراحی گوش برجسته
درمان برجستگی گوش
جراحی گوش برجسته تهران
جراحی گوش برجسته کودکان
جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی گوش
جراحی اتوپلاستی در تهران
جراحی اتوپلاستی تهران
اتوپلاستی گوش
جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
اتوپلاستی گوش تهران

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آخرین مطالب