راز ازدواج شاد, نیست جذاب بودن به هر کسی دیگری

سلام من Bear Grylls و فردا من قصد دارم به بازدید از خطرناک ترین محیط زیست بر روی زمین: انگلیسی خیابان بالا. م

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 خرداد 1399

سلام من Bear Grylls و فردا من قصد دارم به بازدید از خطرناک ترین محیط زیست بر روی زمین: انگلیسی خیابان بالا.

مغازه ها باز هستند و من قصد دارم تمام در. من نیاز به یک لامپ من نیاز به یک لباس عروسی من فانتزی جدید vape و من حتی ممکن است فهرست تجهیزات کمپینگ. Go hard or Go home.

اولین قانون این است که مصمم بود. Fannying مورد ممکن است شما را بکشند. شناسایی خود را خرید و به مقابله سریع. استفاده از کارت اعتباری خود را, اما مطمئن شوید که شما تیز لبه اول در مورد شما نیاز به دفاع از خود.

هیچ شکار معامله. خرید در اطراف برای دریافت بهترین قیمت برای زمان صلح. سعی کنید که در حال حاضر و شما خواهید بود mown پایین توسط یک زن و خواهرش در اولین روز از ماه مارس.

سوم خود را بدانید زمین. مدرن و مراکز خرید طراحی شده برای disorientate. اگر شما خودتان را ایستاده در مقابل از Foot Locker زمانی که شما می خواستم با شکوه شما به خوبی به عنوان مرده پس memorise که نقشه.

چهارم, ناظر می باشد. اگر شما در پشت برخی از داد و بیداد کن فرانک با یک کیسه و رسید آن پسر وجود دارد برای بازپرداخت برای همسر خود. او نمی خواهد به فروشگاه های اعتباری. او کردم تا کارت خود را. ریز ریز کردن او در شریان کاروتید و گام به گام بیش از بدن خود را.

پنجم نوشیدنی خود را در ادرار. هیچ خاص خرید مربوط دلیلی برای این یکی. شما دریافت یک طعم و مزه آن است.

ششم و در نهایت به یاد داشته باشید که در آن ماشین شما است. اگر شما فراموش نکنید که شما هیچ گزینه ای جز شکاف باز کردن یک نگاه جدید فروش دستیار حرکت شبیه چمچه زنی جرات و پناهگاه وجود دارد تا از تمام اتومبیل های دیگر را ترک کرده اند. ممکن است شما هزینه اضافی £4.80 در هزینه پارکینگ, اما آن را به ارزش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب