مدرسه یک ساعت در برنامه و سپس پنج ساعت در باغ تایید بچه ها

آیا شما شده است به گرفتن بر مبهم waffling مزخرف برای سال, اما به طور ناگهانی آن را انجام ترفند ؟

فراموش ambigious platitudes و ناقص وعده های دیگر اجازه می دهد تا مخاطبان خود را به شنیدن هر آنچه که آنها می خواهند بشنوند اما به جای ترک آنها را اشتباه گرفته و خواستار شفافیت?

در حال سخنرانی های خود در حال حاضر با داشتن نقیض وعده و خوش بینی ساده لوحانه forensically کشیده جدا و نه تنها این نگرانکننده جدید کار رهبر اما خود را به طور معمول دوستان وفادار به جناح راست روزنامه?

خبر بد. به نظر می رسد به عنوان اگر پس از سالها هرگز برگزار می شود به هر چیزی به شما می گویند چون شما کاریزماتیک با سرگرم کننده شما برخورده ایم به یک وضعیت که در آن حقایق مهم هستند.

و در حالی که خود را غریزه طبیعی است که می گویند همه چیز فوق العاده است و همه باید در انجام هر کاری که آنها می خواهند به دلایلی – احتمالا این بیماری همه گیر مزاحمت – به نظر می رسد مخاطبان خود را ترجیح حقیقت حتی اگر آن بد است.

بدتر, شما در حال حاضر اخراج هر کسی حتی قادر به گرفتن مسئولیت های پس از آن را فقط شما و کسانی که افزایش اعداد است که هر کس می پردازد توجه به چنین است که واقعا مفید است.

نگران نباشید. به یاد داشته باشید شما همیشه می توانید انجام آنچه شما مدرسه باهم دیوید کامرون بود که همه چیز دشوار است و ترک بدون هر گونه عواقب شخصی ندارند.

بنابراین استراحت! هیچ یک از این است که واقعا مشکل شما. اجازه دهید شخص دیگری آن را تعمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de