سامسونگ تلویزیون جدید بسته بندی را می توان بازیافت به گربه های خانگی

تلویزیون در حال موارد زیادی و آنها با heck از بسیاری از بسته بندی. آیا آن را نمی شود خوب اگر شما می توانید است

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

تلویزیون در حال موارد زیادی و آنها با heck از بسیاری از بسته بندی. آیا آن را نمی شود خوب اگر شما می توانید استفاده از آن برای بسته بندی چیزی مانند من نمی دانم یک گربه ، همچنین گمان می کنم مخازن به صورت کتاب و یا دی وی دی یا هر چیز دیگری. اما اغلب یک گربه خانه. نگاهی که پر از گربه!

سامسونگ اعلام کرده است که زندگی خود را در تلویزیون در حال حاضر خواهد شد با آنچه در آن خواستار "سازگار با محیط زیست-بسته بندی" به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای کاهش اثرات زیست محیطی. کسانی که تلویزیون شامل سریف (یک با یک قفسه در آن) قاب (که به نظر می رسد مانند یک قاب عکس) و Sero (که می چرخد).

ایده این است که هنگامی که شما مونتاژ تلویزیون خود را, شما می توانید با استفاده از جعبه برای ایجاد سایر آیتم های خانگی. (برای مثال یک گربه خانه.) بسته بندی ساخته شده از مقوا راه راه و این ورزش دات ماتریس طراحی خود را برای هدایت برش و تاشو. همچنین این کشتی با مجمع راهنمای.

همانطور که شما در بالا می بینید مبلمان سامسونگ ایجاد کرده است به نظر نمی آید و نیمی بد است. اگر من سعی کردم به آنها را, آنها احتمالا مانند یک کلاس دوم هنر انتساب. اما اگر شما بر خلاف من صالح مهارت های حرکتی و مقداری از حساسیت هنری آن می تواند سرگرم کننده rainy-day پروژه.

گفت: این وسایل به نظر می رسد طراحی شده است به ویژگی های سامسونگ نام تجاری جلو و مرکز. اگر شما می خواهید برای نمایش آنها را در خانه خود را بدون ارائه رایگان قرار دادن محصول به Serif شاید انتخاب کنید تا برخی از رنگ اسپری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن