سامسونگ Oppo و vivo مجموعه ای برای راه اندازی مجدد تولید در هند

پس از اجرای سراسری مستند در ماه مارس با توجه به COVID-19 گیر دولت هند را آغاز کرده است به آرامی خود را بالا بب

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 اردیبهشت 1399

پس از اجرای سراسری مستند در ماه مارس با توجه به COVID-19 گیر دولت هند را آغاز کرده است به آرامی خود را بالا ببرد محدودیت. این اقدامات مجبور تولید کنندگان مانند سامسونگ Oppo و vivo به طور موقت به حالت تعلیق در گوشی های هوشمند خود را تولید اما با کاهش محدودیت های هر چهار در حال برگشت به شرایط کار عادی است.

Samsung Noida facotry
سامسونگ نویدا کارخانه

سامسونگ هند با صدور بیانیه ای که در آن آن را تایید گوشی های هوشمند تولید در Noida کارخانه در حال حاضر راه اندازی مجدد در ظرفیت محدود. Xiaomi نیز تایید ساخت آن شریک Foxconn صادر شده است چراغ سبز برای از سرگیری عملیات خود را در آندرا پرادش تسهیلات. Oppo نیز چشم دوخته اند برای از سرگیری عملیات در گریتر نیدا کارخانه در حالی که همکار BBK Electronics عضو vivo تایید کرده است آن را از سر عملیات در 30 درصد ظرفیت کارخانه خود را.

Samsung, Xiaomi, Oppo and vivo set to restart manufacturing in India

آوریل یکی از سخت ترین سال برای بازار گوشی های هوشمند هند در حافظه اخیر به عنوان تحلیلگر شرکت های مانند قرابت در اين گزارش که وجود دارد عملا هیچ محموله های گوشی های هوشمند در کشور است. پیش بینی هستند که ممکن است نیز دیدن تقاضای ضعیف و Q2 به عنوان یک کل خواهد بود بسیار خشن برای این صنعت است.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب