سامسونگ در Q2 گزارش نشان می دهد بهبود سود از تراشه و تلفن با وجود COVID-19

اوایل امروز ما آموخته Huawei شد پیشرو تولید کننده گوشی های هوشمند در Q2 در حالی که ال جی Mobile نگه می دارد از

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

اوایل امروز ما آموخته Huawei شد پیشرو تولید کننده گوشی های هوشمند در Q2 در حالی که ال جی Mobile نگه می دارد از دست دادن زمین. سامسونگ نیز منتشر شد و در آن گزارش مالی برای Q2 سال 2020 و با وجود حذف از سرب در گوشی های هوشمند مسابقه کلی اعداد خوب هستند. سود افزایش هر دو پی در پی و سالانه basisdue به افزایش تقاضا برای تراشه های حافظه در حالی که کسب و کار تلفن همراه نیز گزارش بهبود سود عملیاتی با وجود 20 درصد کاهش در درآمد.

Samsung Q2 report reveals improved profit from chips and phones despite COVID-19

آن & Mobile Communications بخش ارسال شده KRW20.75 تریلیون (17.3 میلیارد دلار) در تثبیت درآمد و KRW1.95 تریلیون دلار ($1.63 میلیارد دلار) در سود عملیاتی بین آوریل و ژوئن 25 درصد افزایش از Q2 2019.

مستند در بازارهای کلیدی مانند آمریکای شمالی و اروپا باعث کاهش تقاضا کاهش یافت اما با توجه به کارآمد, مدیریت هزینه, کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغات آفلاین سامسونگ موفق به شناور باقی می ماند و حتی چیزی برای نشان دادن آن مثبت.

سه ماه آینده باید ببینید حتی نتایج بهتر با آینده Galaxy Unpacked event در آگوست 5 مورد برای آوردن H2 flagships. سامسونگ انتظار دارد که بازار به طور کلی برای نشان دادن بهبود تدریجی اما ابهامات همچنان مختل تقاضا است.

Samsung Q2 report reveals improved profit from chips and phones despite COVID-19

سرمایه گذاری در شبکه های کسب و کار از سامسونگ به تعویق افتاده اند هر دو در خانه و خارج از کشور بازار. هنوز هم وجود دارد برخی از ابهامات در مورد 5G خدمات و سامسونگ می گوید که "در ادامه به کشف فرصت های جدید برای توسعه کسب و کار" معنی آن را امتحان کنید برای انجام بهترین خود را اما نمی امید برای بهترین.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن